ISLAMOFIL dne – Charles, princ z Walesu

Vyšlo na IVČRN dne 15.9.2014 /link/

10670089_10152737951362938_1677068832034078496_n

Dnešní islámoFIL DNE, kolaborant, kterého opravdu nemáme rádi, vykresluje pravidlo, že pádu každé velké civilizace předchází degenerace jeho elit. 

Nejstarší syn britské královny Alžběty II (nar. 1948) , Charles Philip Arthur George, kníže z Walesu, je následníkem trůnu 16 suverénních států – kromě Spojeného království třeba Austrálie, Baham, Barbadosu, Jamajky, Kanady, Nového Zélandu, Papuy-Nová Guineje či Šalamounových ostrovů. Ještě že ve většině těch zemí má jen minimální vliv, měli by se totiž na co těšit.

Následník britského v mládí trůnu zdánlivě absolvoval všechny povinnosti, které sluší budoucímu králi. Studoval ve vybraných chlapeckých školách a následně v Trinity College, Cambridge, kde to dotáhl až k bakalaureátu v tak královsky užitečných oborech, jako je antropologie a archeologie. Pak sloužil u letectva i námořnictva – ovšemže jen symbolicky, v pilotní škole a na minolovce pobřežní stráže. Když si to vše odkroutil, byla na řadě další povinnost, plození královského potomka. Sňatkem s jeho 1. manželkou, lady Dianou Spencer, následným rozvodem, aférami a Dianiným pohřbem, žil svého času světový bulvár. My se k tomu vrátíme, protože to po čertech souvisí s princátkovou ISLÁMOFILIÍ.

Víc než 3 desetiletí, jež uplynula od Charlesovy svatby (1981), čeká naše princátko na uvolnění trůnu. Protože Alžběta II. pořád ne a ne odejít, krátí si čas těmi nejsluníčkovějšími zábavami, jaké si dovedeme představit: od nevinné charity (např. příspěvky pro domovy důchodců), přes zájem o ochranu přírody, památkovou péči, permakulturu, alternativní medicínu … až po ne tak nevinnou charitu, jako je pomoc “běžencům” ze Sýrie, nebo propagaci Mezinárodního dne proti rasové diskriminace (21. března). K tomu se rád hrabe v “alternativních duchovních cestách” a “filosofii”. Všichni víme, že když se podobné posedlosti spojí s deficitem inteligence, nudou a troškou zbabělosti, mohou vést k ISLÁMOFILII. Dvojnásob to platí, když je člověk feudál a potkává na různých rautech takové ty trochu snědší a bohatší feudály, kteří mu v pravý čas šeptnou o islámu něco hezkého…

Málokterý evropský monarcha či budoucí monarcha je k islámu tak servilní, jako princ z Walesu. V posledních cca 10 letech žvaní o islámu skoro pořád – prý “podporuje rovnost”, “může Británii vrátit hodnoty”, “obsahuje v sobě ryzí lidství” a “představuje naději”. To vše nejen islám, ale i šária, i tu princ – na hubě – docela rád. A neříká to jen na návštěvách arabských zemí, případně na rautu s nějakým tím ropným šejchem: úplně stejně mele i doma v Anglii. Citát na obrázku je jeden z nejotřesnějších, to našeho degeneráta napadlo spojit islámské a ekologické hodnoty. Kdo ví, jak se mohamedáni chovají ke zvířatům, kdo zničil římské zemědělství ve Středomoří nebo jak vypadá systém ochrany přírody v Somálsku, ví svoje … princ neví nic, a prochází mu to.

Odpornost princovy ISLÁMOFILIE vynikne ještě ještě víc, když si vzpomeneme na jeho manželské karamboly. Dianu (nar. 1961) – křehkou a plachou okatou laň, milovanou národem a pronásledovanou bulvárem – celkem okatě zanedbával kvůli Camille Rosemary Sandové (nar. 1947), jeho vrstevnici, rázné dámě spíše mateřského typu. Těžko mu to mít za zlé – ne každý může být ten ramenatý vazoun, v jakém nalézají zálibu dívky typu Diany, a naopak. Charles, sluníčkář s odstátýma ušima, zjevně sám potřeboval vedení a oporu, a to mu nabízela starší Camilla. Diana ovšem hledala jinde, mezi jejími přáteli se nápadně často objevovali snědouši se jmény jako Ahmed a Mahmůd. Podílel se takto vzniklý komplex na manželově zvolna rostoucí ISLÁMOFILII?

Určitě ano, monarchové jsou totiž taky lidi, a v kalhotách jim to funguje nebo nefunguje podle podobných pravidel, jako nám běžným smrtelníkům. Je tu samozřejmě i světštější aspekt – budoucí král Charles si umí spočítat, jak velkou část jeho poddaných budou v budoucnu tvořit muslimové, a nechce přijít o trůn – to se raději vzdá cti, která mu stejně nic neříká, a zradí nemuslimskou část svých poddaných. Krom toho ovšem zradí i energické samostatné ženy, jako byla jeho životní láska Camilla, a vlastně i plaché ušaté kluky, jako byl kdysi on sám.

Komentáře

comments