ISLAMOFIL dne – Madonna

Vyšlo na IVČRN dne 8.9.2014 (link)

10687011_10152724332332938_3691940945579232790_n

Hlavně si proBůh nemyslet, že ÚCHYLNÉ SYMPATIE K ISLÁMU postihují jen chtivé politiky, cynické byznysmeny, krvelačné diktátory a padlé kněze. Je to ve skutečnosti mnohem rozlezlejší, po islámu v různé míře slintá a je jím fascinovaná nemalá část západního “kulturního establišmentu” – jak dokazuje náš ISLÁMOFIL DNE. 

Nemusíme ji příliš představovat. Skvělá zpěvačka a tanečnice, v 80. a začátkem 90. let pikantně provokující sex-symbol. Její fetišisticko-polyamorní koncerty – spousta kůže, houfy sladkých hnědoušů předvádějících kopulační pohyby, sexualizace křesťanských symbolů – nesporně ovlivnily značnou část “generace MTV”. Pro nejednoho diváka, zmateného z vlastní sexuality, byla Madonna ve fetiš-prádle, s obojkem, dráždivým ztělesněním … dominantní ženy? Nestoudné štětky, dávající veřejně najevo to, o čem se jiní stydí i mlčet?

K tomu, ovšem, klasická sluníčkářská agenda, koncerty “proti rasismu a diskriminaci”, samosebou nějaký ten adoptovaný černoušek z Malawi, několik rozpadlých manželství, volební podpora demokratů. Mezi americkou kulturní jelitou normálka.

Jenže v poslední době začíná fakt blbnout. Před časem obletělo svět video, kde popová diva vyzývá fanoušky, aby volili Obamu, a to PRÁVĚ PROTO, že to je černej muslim, a mít za presidenta černého muslima bude FAKT COOL.  … nemyslela to jako varování. No a citát, jak “studuje korán”, není zdaleka jediný z jejích svůdných úst.

Co to všechno znamená?

Ono je to prosté. Skutečně dominantní dámy, nebo (ať to nezní tak sexuálně) sebe-vědomé, hrdé a samostatné dámy, islám instinktivně nesnášejí. Vědí, že je proti všemu, co je jim svaté, především proti samostatnosti, možnosti volit si vlastní cestu, ovládat situaci. No a taky svou “ulítlejší” sexualitu tolik neprezentují, alespoň zpravidla ne.

Bylo Madonnina “drsňáctví” jedna velikánská lež, popová póza, přehrávání naopak, divadlo, estráda? Skrývá pod tou maskou bezradnou malou holčičku, která ze všeho nejvíc potřebuje objetí, ochranu, vedení ??? Pokud ano – jistěže ano! – musela a musí pod všemi těmi pózami strašlivě trpět.

A kolik takových podobných, navenek hustých drsňaček a uvnitř ztracených holčiček, se skrývá mezi “feministkami”, na gender-katedrách, v médiích, v popkultuře?

Je tohle jedna z příčin té trapné kapitulace západních “elit” před islámem?

Komentáře

comments