ISLAMOFIL dne – Vladimír Iljič Lenin

Vyšlo na IVČRN dne 23.9.2014 (link)

10710672_10152755757372938_8050817875180871905_n

Dnešní islámoFIL dne – snílek, talentovaný student, mizerný filosof, nenávistný intelektuál, zrádce své země, masový vrah a syfilitik – je osobou dostatečně známou na to, abychom se o něm rozepisovali. Nález jeho ISLÁMOFILNÍHO výroku nás ale potěšil – v občasné galerii výtečníků, kteří o islámu hovořili pěkně, se celkem vyjímá mezi Adolfem Hitlerem a Tomášem Halíkem, co myslíte? 

Vladimír Iljič pochopitelně ruským muslimům nepřál nic dobrého. Byl to nakonec bolševik, komouš, a pro komoušský totalitní kult byla všechna náboženství jen konkurencí … přičemž ta totalitnější byla větší konkurencí, než ta, řekněme, “spirituálnější”. Citovaný výrok je z období krátce po bolševickém převratu, kdy v zemi zuřila občanská válka mezi revolučními a konzervativními elementy. Církve, stejně jako tradičně žijící neruské národy, byly pochopitelně spíš těmi konzervativními elementy, a bolševické sliby je měly jednak uchlácholit, jednak poštvat proti těm, v nichž bolševik viděl v danou chvíli silnější soupeře – tedy proti křesťanům, předrevolučním elitám, kontrarevolučním “bílým” armádám…

Hezky to ale ukazuje, že islám byl v porevolučním Rusku přelomu 10. a 20. let tak slabý, zaostalý, nevýznamný a k smíchu, že si s ním veliký bolševický boss bez váhání vytíral zadek. Použít a zahodit, k ničemu jinému se tehdejší pologramotná musla nehodila. A vskutku, i když revoluce dala ruským machometánům jakési dočasné svobody, zakrátko jim je vzala, a Leninův nástupce Stalin jakékoli náboženské blouznivce opravdu nešetřil.

Vidíme, jak strašně se během 20. století změnilo postavení islámu ve světě – a jeho vnímání mocnými tohoto světa. Tehdy … to byli pologramotní degenerovaní bosí zoufalci odněkud z pouští či hor. Dnes … jsou sice i nadále pologramotní, i ta degenerace tam zůstala, ale bosí zdaleka nejsou, díky ropnému boomu a přeshraniční propojenosti si vytírají zadek s námi.

A není bez zajímavosti, že dnešní ISLÁMOFILNÍ výroky západních kolaborantů jako by tomu Leninovu z úst vypadly. Jenže Lenin tak mluvil z vyčůranosti, dnešní “politici” tak mluví ze strachu…

Komentáře

comments