Islámofil požírá islámofila: Pavel Klega se mstil na pribáňově trabantu

Pavel Klega a MANPAD

Pavel Klega je podobně zdatným cestovatelem, jako Dan Pribáň. Oba projeli svět a oba názorně ukázali, že ač z kmene Chordata, tedy strunatci, mají jeden jak druhý páteř ohebnou či zcela nehmatnou.

Je nám jasné, že podobná ideová nezakotvenost a submisivita je u cestovatelů žádoucí aby lépe splynuli (tedy podřídili se) hostitelským zemím. Podlézavý, komunikativní cestovatel v trabantu či pěšmo je méně iritujícím subjektem než hrdý káfir v drahém voze s jasným názorem na místní ideologii.

Máme štěstí, že Třetí říše již dávno neexistuje, ještě by nám tu islámující cestovatelossimové vyprávěli místo krás islámu o nadřazenosti Národa Německého v kontextu jeho svatého práva na globální sebeurčení.

Dle informací Novinek má Pavel Klega problém nejen s hlučínskou radnicí, které mu trochu neprozřetelně udělila cenu města, ale i s podobně laděným Danem Pribáněm, kterému údajně (dle Novinek) vlezl na jeho trabant, kde demonstrativně kálel.

zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/438114-dnes-to-odpalim-zval-cestovatel-do-kostela-radnice-zuri-a-chce-mu-sebrat-cenu.html

Komentáře

comments