Islámové v UK vyhrožují “umírněnému” muslopolitikovi Nawazimu

Robert Spencer (učitel nás všech) popisuje celkem komplikovanou aférku, která se přihodila britskému politikovi “umírněnému muslimovi” Maajid Nawazimu, když postoval na svůj twitter neškodý proužek s obrázkem Mohammeda a Ježíše.

I začaly mu chodit vyhrůžky smrtí.

Na tom Nawazim je zajímavé, že to je hlava oné Quiliam Foundation, která ukecala či přetáhla Tommy Robinsona, ex-šéfa English Defence League, jako že bude raději pracovat na porozumění (či co se vlastně stalo?).

Ještě zajímavější ale je, že onen Nawazi dlouho tvrdil, že “mu nevadí kritika islámu, ale vadí mu islámofobie” – a odmítl spolupracovat, že prý jsou Xenofobové, Rasisté a Nácci, nejen s R. Spencerem a Pamalou Gellerovou, ale i se Somálkou Ayaan Hirsi Ali a Indem Ibn Warraquem – prý taky extrémisté a islámofobové.

Pro znalce je možná ještě zajímavější, že předhodit Spencera vlkům – že prý je islámofob – se pokusila i levicová britská exmuslimka Maryam Namazie. Snad aby se zalíbila neomarxistické levici.

No a teď dostává vyhrůžky smrtí i “umírněný muslim” Nawazi, i “exmuslimka-co-není-islámofobní” Namazie. A přitom se tak snažili…

uk

http://www.jihadwatch.org/2014/01/uk-muslim-politician-incites-rage-death-threats-by-posting-jesus-and-mo-cartoon-on-twitter/

via: diskuze na IVČRN / Martin Konvička

Komentáře

comments