Islámska hrozba se šíří a české společnosti je to jedno

Milí přátelé, spoluobčané, věnujte prosím na chvíli pozornost těmto informacím a zamyslete se nad nimi …

Zpravodajský web Idnes.cz zveřejnil informaci o tom, že v České republice mezi zdejší muslimskou komunitou se organizuje nábor pro džihád (islámskou svatou válku) v Sýrii. Již i mluvčí BIS Jan Šubrt z toho má obavu.Více v tomto článku zde.

Časopis Reflex zveřejnil zvukový záznam z letošní přednášky v pražské mešitě v němž místopředseda Muslimské obce v Praze Samer Shehadeha kázal českým muslimům, že české zákony pro ně nic neznamenají a že v Praze vznikl první islámský soud. Podrobnosti v článku zde.

Šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi káže v brněnské mešitě muslimům, že mají učit své děti nenávisti k nevíře v Alláha (tedy proti bezvěrcům-nevěřícím) a bít je za to, že nechtějí praktikovat islámskou modlitbu. Podrobnosti zde. Záznam uvedeného kázání zde.

Islamizace České republiky pokračuje se stále větším tempem. Mešity, jako samostatné budovy, jsou již v Praze, Brně, Hradci Králové, Teplicích a Kolové u Karlových Varů. Modlitebny jsou v Olomouci, Klímkovicích, Darkově, Dubí, Liberci, Karlových Varech, Kuřimi, Plzni …

Podrobněji o islamizaci České republiky v knize Islám a islamismus v České republice zde.

Jistě zatím je v České republice pouze pár desítek tisíc muslimů, ale zkušenosti ze západní Evropy či bývalé Jugoslávie ukazují kam může vést islámské přistěhovalectví … Musíme dělat u nás stejnou chybu? Opravdu nám je ukradena budoucnost našich dětí a vnuků?

Islamizace České republiky nevadí ODS, TOP09, KSČM, ČSSD, Pirátům, Svobodným, Zeleným…. Naše děti nám jistě „poděkují“ za to, že islámský fašismus tolerujeme a mnohdy vědomě i nevědomě podporujeme.

Lukáš Lhoťan

 

 

Komentáře

comments