Islámská hydra plive jedovaté sliny, ČR však není snadnou kořistí…

Vyšlo na IVČRN dne 8.10.2015 (link)

V rychlosti pár zpráv:

Ačkoli se nyní mluví hlavně o imigrantské cestě Asie -> Turecko -> Balkán -> Německo, neznamená to, že by cesta Afrika -> Itálie -> EU nebyla aktivní. Stále přichází tisíc až deset tisíc afrických imigrantů denně. Odtud jdou především do Francie a právě na hranicích jim pomáhají levicoví aktivisté, pátá kolona. Multikulti idylku však narušilo skupinové znásilnění jedné aktivistky. Když to však její soudruzi zjistili, donutili ji o incidentu mlčet, protože by to vrhlo nepříznivý pohled na imigranty.
http://medzicas.sk/utecenci-skupinovo-znasilnovali-mladu-a…/

Pamatujete, jak se v létě najednou prosáklo, že za půl roku proběhlo v Německu 150 útoků na imigrantské ubytovny, ačkoli jsme do té doby nevěděli o jediném? Včera se stalo něco podobného, cenzura někde praskla a už dokonce i idnes píše o deseti vraždách mezi imigranty za půl roku. Můžeme jen hádat, kolik z nich bylo křesťanů, kteří se dostali do pasti.
http://zpravy.idnes.cz/nasili-mezi-uprchli…/zahranicni.aspx…

Vzpomeňme též křesťany, které muslimové utopili ještě ve Středozemním moři.
https://www.ivcrn.cz/bitka-na-lodi-uprchliku-agresivni-musl…/

Že většinu imigrantů tvoří mladí muži je veřejné tajemství. Britský filosof Roger Scruton se zamýšlí nad tím, proč sem jdou.
http://www.blesk.cz/…/muslimove-si-jdou-pro-zeny-tvrdi-filo…

Islám vyvolává umělý nedostatek žen už tím, že jeden muž může vlastnit čtyři manželky. Žen se rodí přibližně stejně jako mužů, takže v tomto případě mají tři muži jednoduše smůlu. Dále je tu ženská obřízka (odřezání pysků, nebo klitorisu) praktikovaná mnoha muslimy, při které některé holčičky zemřou.
https://creepingsharia.files.wordpress.com/…/infibmap_corre…

Počet žen v islámských zemích také snižují drakonické tresty práva šaría, které jsou k ženám mnohdy tvrdší než k mužům. Připomeňme případ TŘINÁCTILETÉ dívky, která se neubránila znásilnění a tak dle šaríi byla obviněna z cizoložství. Následovalo její veřejné ukamenování na stadionu před zraky tisíců lidí.
http://www.denik.cz/ze_sveta/somalsko20081103.html

Velmi důležitým aspektem zapřičiňujícím nedostatek žen jsou vraždy “ze cti”, kdy otec smí (musí?) zabít dceru, bratr sestru, když odmítne islám. Pro tyto vraždy neexistují přesné statistiky, ale anglická wikipedie uvádí více než 10 000 zavražděných ze cti za rok 2005 jen v Pákistánu! Raději si to nenásobte zbytkem té populace, mohlo by vám být špatně. Pokud někdo máte nápad lhát, že to jsou jen kmenové zvyky v Pákistánu, přečtěte si, co se dělo už před pěti lety v Německu.http://www.ceskatelevize.cz/…/1341657-vrazdy-ze-cti-jsou-v-…
Nebo v Turecku http://www.lidovky.cz/tureckem-otrasaji-v…/zpravy-svet.aspx…
Ale to už si zvykejme http://neviditelnypes.lidovky.cz/vyzkum-v…/p_zahranici.aspx…

Upoutá i bryskní analýza imigranta v čistě mužském táboře nad možností pozvání ženy: Jiný zase říká, že není možné, pozvat ženu do tábora, neboť mužů je tam příliš mnoho. „Je nás tu 400. Mohla by mít 400 pohlavních styků?
http://pravyprostor.cz/imigranti-si-opet-stezuji-chybi-nam…/

Zakončeme tento smutný výčet citátem z koránu, který vysvětlí situaci. Zajímavostí je, že citát je vnořen do verše o pojídání masa, snad aby ho nemuslimové nenašli:

“A dnes jsou ti, kdož neuvěřili, zoufalí z náboženství vašeho, proto se jich nebojte, nýbrž bojte se Mne! Dnešního dne jsem pro vás dovršil vaše náboženství a naplnil nad vámi Své dobrodiní a zlíbilo se mi dát vám islám jako náboženství.”
http://www.koranoislamu.cz/sura/5/?vers=3#vers-3


IVČRN je tu přes šest let. Za ty roky jsme viděli a studovali taková islámská svinstva, že kdybychom je tu sepsali, a vy je četli, tak vám snad zbělají vlasy. Ale nebojte se, rosteme a nedáme se. Přijdeme na to, jak to zastavit!

Připomínáme, že například k přijetí únosného množství pronásledovaných nemuslimů, zejména křesťanů, vyzvala IVČRN už před více jak rokem v srpnu 2014. Tedy v době, kdy téma kvót ještě ani nebylo na stole. Takže nás nikdo nemůže nařknout z nějaké vypočítavosti.
https://www.ivcrn.cz/vyzva-vlade-cr-k-pomoci-nemuslimskym-m…/

Dienstbier_imigranti_pic

Diskuze:

V rychlosti pár zpráv:Ačkoli se nyní mluví hlavně o imigrantské cestě Asie -> Turecko -> Balkán -> Německo, neznamená…

Posted by Islám v České republice nechceme on 7. říjen 2015

Komentáře

comments