Islámské paradoxy

Vyšlo na IVČRN dne 19.7.2015 (link)

ISLÁMSKÉ PARADOXY:

Pořadatelka páteční demonstrace “proti šíření nenávisti” Romana Červenková je muslimská fundamentalistka, zde podporuje KAMENOVÁNÍ za cizoložství a ZABÍJENÍ homosexuálů. No není to krásné, když demonstrace PROTI NENÁVISTI svolává někdo, kdo podporuje nenávist a vraždy homosexuálů? A hloupí idealisté spolu s petrodolarovými aktivisty tomu dělají užitečné idioty…

cervenkova_romana

Vyjádření R. Červenkové “musím jít holt o krok napřed a vyjádřit se k tomu dřív, než to fobové začnou vytahovat všude možně.”:

“Za to, co jsem napsala před více než 2 lety se neuvěřitelně stydím a styl, jakým jsem se vyjádřila o gayích je víc než nešťastných.. Asi ve mně ještě probíhal zbytek puberty, takže jsem odpovídala dost drsně a v afektu. Tak a k věci.
Jako muslim uznávám, že je Korán boží slovo a Muhammad je jeho prorok – tím pádem vše vycházející z Korány a sunny nemohu popírat, tím bych vlastně říkala, že Bůh “je špatný”. Tím pádem bych musela své náboženství opustit.
Co se týče samotného trestu kamenování, kdysi jsem to tady zevrubně řešila. Dle práva šaría došlo k tomuto trestu pouze několikrát (přesně číslo nevím, ale učenci mluví o prstech jedné ruky) – a to pouze, pokud se dotyčný sám přiznal, přičemž věděl, jaký trest mu hrozí.
Aby vám tento trest někdo dokázal, musí na to být 4 svědci, kteří přesně viděli ten akt (a taky to nemůže být jen tak Pepa odvedle, ale musí to být občané vážení svou moudrostí a spravedlností). Ani test DNA (že třeba dítě není otcovo) není důvodem k trestu (ani test DNA není 100%)…
Tak a teď k tomu mému názoru. Vzhledem k výše uvedeným faktům je zřejmé, že mimo přiznání, kdy ten člověk opravdu chce “smýt” svůj hřích dobrovolně, ke kamenování nedojde. Dalším faktem, proč já osobně se stavím vůči zavádění těch nejtvrdších trestů práva šaría (kamenování, sekání rukou) je fakt, že žádné islámské soudy nejsou spravedlivé, vždy je tam možná korupce a to, že by byl odsouzen nevinný člověk.
Trest kamenování je tedy dle mého názoru zavést pouze v utopické společnosti, kde je soudce neuplatitelný, všichni jsou k sobě spravedliví a nehrozí tak pokroucení nebo zneužití práva.
Tím pádem, ano, respektuji, že v šaría tento trest je, jsem ale proti jeho zavádění – kdekoliv.”

cervenkova_romana

Diskuze:

ISLÁMSKÉ PARADOXY: Pořadatelka páteční demonstrace “proti šíření nenávisti” Romana Červenková je muslimská…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. červenec 2015

Komentáře

comments