Islámské soudy se vymkly kontrole

Vyšlo na IVČRN dne 1.2.2016

Podej čertu prst… a máš tu stát ve státě. Británie je plná neoficiálních soudů šaría.

LONDON, ENGLAND - JANUARY 12: Islam4UK Spokesman Anjem Choudary (C) leaves a press conference in Millbank Studios on January 12, 2010 in London, England. The radical Islamic group had planned to stage a march through Wootton Bassett to honour Muslims who have been killed in the conflict in Afghanistan, but have been prevented from doing so, under counter-terrorism laws. (Photo by Dan Kitwood/Getty Images)

Nepodléhají žádné registraci ani kontrole, nikdo je nesleduje, nikdo neví, co se u nich děje, neexistují žádné veřejné záznamy jejich rozhodnutí. Britská vláda se pokusila informace získat, ale soudy s ní odmítají spolupracovat. A co je konečná, soudci se stávají islámští extremisté, kteří považují kamenování nebo usekávání rukou za správné tresty a chtěli by, aby platily i ve Velké Británii. „Dá-li bůh, budou jednou platit na celém světě.” Článek popisuje neutěšený stav, který byl v Británii už v roce 2011. Dnes to může být ještě horší.

Stát selhal. V muslimských komunitách radikální vyznavači islámu pohrůžkami nutí ostatní, aby uposlechli rozhodnutí islámského soudu. Obětí jsou obvykle ženy.

Nadčlověk na obrázku se nějakými podřadnými britskými zákony nehodlá zatěžovat: “Když se narodím ve stáji, nemusím se přece chovat jako kůň. Podle mě není třeba dodržovat zákony nějaké společnosti, jen proto, že jste se tam narodil.”. Tak končí ustupování netoleranci a politická korektnost. Je mi vás líto, Britové. Až budete utíkat před islamofašisty, nabízím vám azyl.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1239771-islamske-soudy-v-britanii-se-vymkly-kontrole

Komentáře

comments