Islámský stát snad na kolenou, ale…

Historická mešita v troskách.

Takzvaný islámský stát ztrácí území, ne však svůj vražedný potenciál (1). Ačkoliv o žádný stát nejde a mudžahedíni rozhodně nebojují podle Haágských / Ženevských konvencí, ofenziva proti němu podle těchto konvencí více či méně vedena byla. Džihádisté neváhali hrůzyplně popravovat zajatce, surově vraždit civilisty ani používat zakázané bojové chemické látky, přesto se s nimi nenaložilo jako se sprostými vrahy – válečnými zločinci –  jež si nic než smrt nezaslouží. Tisíce přeživších, tvrdým bojem zocelených fanatiků tak dostává příležitost šířit islám mečem či spíše útočnou puškou jinde.

A byli by opravdu hloupí, kdyby nevyužili služeb cestovních kanceláří Frontex a dalších neziskovek do Evropy. Neziskovky jako Člověk v Tísni nebo Organizace pro pomoc uprchlíkům se již nemohou dočkat státních příspěvků a grantů na pomoc těmto „uprchlickým chudákům“.  Finanční prostředky původem z Vašich daní tak pomůžou džihádistům i managmentu těchto a dalších neziskovek k lepšímu životu. Ředitelé obou zmíněných neziskovek, Šimon Pánek a Martin Rozumek jsou jednoznačně zodpovední za velké finanční ztráty (miliardové dotace ročně!), a již brzy za ztráty lidských životů v důsledku nejrůznějších teroristických útoků.

IVČRN prosazuje:
Zastavení migrace. Zastavení činnosti neziskovek, které ohrožují bezpečnost státu.
Nakopejme jim konečně p.del!

-JK-

1) https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/441458-znicenim-mesity-an-nuri-islamsky-stat-uznal-porazku-tvrdi-iracky-premier.html

Komentáře

comments