IVČRN odmítá salámovou taktiku Bruselu!

Vyšlo na IVČRN dne 23.5.2015 (link)

IVČRN odmítá salámovou taktiku Bruselu!

http://zpravy.idnes.cz/evropska-komise-nav…/zahranicni.aspx…

Protože odpor ke kvótám vzrůstá v řadě zemí, tak EK chce pro začátek přerozdělit 40 000 z cca milionu žadatelů o azyl, kteří se očekávají v EU jen tento rok. A konečnou kvótu 3% z neomezeného každoročního množství imigrantů (žadatelů o azyl v EU) protlačit do konce roku.

Odmítáme jak 3% z milionu, tak 3% ze 40 000. Podepisujte a šiřte prosím nadále petici proti nucenému přerozdělování imigrantů do ČR.

www.ivcrn.cz/petice/

no_illegal_immigrants_picPETICE PROTI BRUSELSKÝM KVÓTÁM NA IMIGRANTY:

Podle neoficiálních, ale spolehlivých zdrojů, se hlavní bitva o islámské obohacovače odehraje v Bruseli už kolem 10.6. Proto je bezpodmínečně nutné, abychom měli na kontaktní adrese v Českých Budějovicích minimálně 10.000 podpisů podstatně dříve! Do 4.6. musíme mít jistotu, že jsme uspěli, jinak přijdeme s křížkem po funuse a nikdo už se s námi nebude bavit! Vláda i europoslanci jsou pod obrovským tlakem – a musejí se bát víc svých občanů, než bruselských byrokratů.

Pomozte, tady vážně končí veškerá sranda! JAK SE ZAPOJIT?

1) Stáhněte a vytiskněte si petiční arch: http://leteckaposta.cz/252889609 nebohttps://www.ivcrn.cz/petice2015.pdf (nic v něm neměňte, nebo bude neplatný).

2) Nechte ho podepsat maximálním počtem příčetných lidí

3) Nejpozději do 4.6. pošlete všechno, co seberete, na kontaktní adresu Jiří Barták, U Trojice 6, 370 04 České Budějovice

ne kvotam

Diskuze:

Komentáře

comments