IVČRN se ostře ohrazuje proti rasistickým výrokům!

budejovice demo

Dne 14. 3. se uskutečnilo v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II. shromáždění odpůrců islámu, nebezpečné ideologie, schovávající se za náboženství, ideologie, která potlačuje lidská práva a svobody a není konformní ani s Ústavou a právním řádem ČR ani se základními světonázorovými aspekty naší civilizace. O průběhu uvedeného shromáždění přinesla média řadu informací a reportáží.

Jedna z videoreportáží obsahuje “zpověď” údajného fanouška skupiny, který na kameru řekl, že chce podřezat všechny židy. Od tohoto výroku se skupina “Islám v ČR nechceme” ostře distancuje a protože dotyčného nikdo z organizátorů ani z těch účastníků shromáždění, které se podařilo organizátorům oslovit, nezná, pojali jsme důvodné podezření, že se jedná o agenta – provokatéra, jehož “nasazení” má zdiskreditovat skupinu “Islám v České republice nechceme.” Podobné případy jsou známy z demonstrací německého hnutí PEGIDA, kde televize natáčely účastníky pochodů, které tam samy nasadily.

IVČRN neprodleně předala zmiňované video policii.
Na pódiu hovořiil poloviční Řek, Češi, Moravák, poloviční Arabka, Žid, romský aktivista a pokládáme za nutné vyzvat všechny k rasové a etnické toleranci a spolupráci v boji proti společnému nepříteli – totalitní ideologii islámu.

Publikováno na facebooku IVČRN:
Diskuse na Facebooku:

Komentáře

comments