Jak můžou naši političtí zástupci a mediální hlavní proud tvrdit opak toho co si myslí demokratická většina, která ty své zástupce v politice volila?

Vyšlo na IVČRN dne 6.3.2015 (link)

Zrovna jsem potkal jednoho podporovatele IvČRN a začal zostra větou: “Viděl jsi ten FOCUS s Moravcem? To byla normální propaganda jako vždycky. Beze změny nebo možnosti opačného názoru.”

Jedno mu nešlo do hlavy – kdo tu propagandu řídí? Kdo může chtít masivní imigraci a islamizaci Evropy potažmo ČR? Jak můžou naši političtí zástupci a mediální hlavní proud tvrdit opak toho co si myslí demokratická většina, která ty své zástupce v politice volila?

Multikulturalismus prý selhal – mainstream ho stále podporuje.
Imigraci většina lidí nechce – mainstream jí stále podporuje.
Šaríu a islámské hodnoty většina lidí nechce – mainstream je obhajuje.

Chybí zde prostor pro opačný názor a jeho reflexe v mainstreamu. Oponenti jsou okamžitě umlčení bez argumentace jejich názorů – útokem na osobu – nácku a extremisto.

 

pic_ivcrn_sydney

Teorií kdo za tím vlastně stojí není triviální a je tu více činitelů. Od selhání elit a jejich zástupců – arabisté, orientalisté, islamisté až po krajně levicově anarchistická uskupení či multikulti ideologické skupiny a jimi ovládané nevládky/neziskovky až po teorii o frankfurtské škole (http://cs.wikipedia.org/wiki/Frankfurtská_škola) – kde vidíme příznaky na VŠ látce a mezi zástupci v ČSSD nebo samotné ombudsmance. V poslední řadě je tu také úpadek patriotismu, tedy něčeho jako národního uvědomění, které je opět krajní levicí bráno za extremismus a nahrazenu utopistickou idejí světoobčana. Samozřejmě tu jsou další stopy směrem k financování ze Saudské Arabie a dalších islámských států plných ropy.

Kdo tedy ovlivňuje média, složení hostů, kdo schvaluje tyhle šaškárny v TV?
Dělají to záměrně nebo z naivity?
-CG

Diskuze:

Komentáře

comments