Jak nám ten islám rozděluje tu politickou scénu, že, paní Milerová…

Vyšlo na IVČRN dne 10.10.2015 (link)

Předseda ANO Andrej Babiš v médiích mluví na téma imigrace v souladu s míněním drtivé většiny občanů ČR. Pak ale za hnutí ANO dosadí do vlády Pelikána, který je snad ještě horší Dienstbiera.

pelikan_robert
ministr spravedlnosti Robert Pelikán

Ministr spravedlnosti Pelikán podporuje bruselským diktátem nařízené kvóty na přerozdělování imigrantů do ČR, nepřímo vyzývá zadržené ilegální migranty, aby podávali na ČR žaloby.. Poškozuje občany i celou ČR jako stát.
Pane Babiši, jak dlouho myslíte, že to lze hrát na všechny strany?

http://echo24.cz/…/jak-ministr-pelikan-nahrava-ilegalnim-mi…

Tato dvojakost není samozřejmě výsadou jen ANO. V ČSSD je to úplně to samé, viz Chovanec vs Dienstbier v postoji ke kvótám, zadržování ilegálních migrantů atd. Ale i v dalších stranách se ta “sluníčková” a “xenofobní” křídla melou. A nejen ve vládních stranách, ale i v opozičních, jako TOP09. Problém je v tom, jak rozpoznat, zda to je skutečný souboj, nebo právě jen záměrná hra politických stran na všechny strany. Aby na jednu stranu definitivně nenakrkly drtivou většinu občanů ČR a voličů, ale zároveň držely basu s neomarxisty z EU, neziskovek atd.

neziskovky

Diskuze:

Předseda ANO Andrej Babiš v médiích mluví na téma imigrace v souladu s míněním drtivé většiny občanů ČR. Pak ale za hnut…

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. říjen 2015

Komentáře

comments