Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Vyšlo na IVČRN dne 24.10.2014 (link)

Dnes jsem dostal (MK-admin) přímo od vydavatele (LUKÁŠ LHOŤAN) …. ještě voní novotou. 

Je to jedna z “biblí islámoklastění”, od jednoho z hlavních světových šajtánů, iránského exmuslima ALÍ SÍNY. 
A vypadá to – knihařsky – velice dobře. Vřele doporučuji každému, kdo chce machometánům ubližovat kvalifikovaně. 

https://www.kosmas.cz/knihy/196346/jak-porozumet-mohamedovi-a-muslimum/

1609964_10152832090952938_5354796324416062851_n

MINIRECENZE sepsaná jednou naší čtenářkou. 

Trvalo pár dní, než jsem se tou knihou propracovala, nicméně výsledek byl uspokojující. Základní teze je vcelku jednoduchá. Důvod, proč vám islám může připadat nepochopitelný, je, že těžko rozumem chápat něco, co s racionálním myšlením nemá nic společného. Není problém Evropanů, že by nebyli dost tolerantní. Problém je v tom, že islám je programově netolerantní, protože byl tak stvořen svým zakladatelem, který, měřeno dnešními měřítky, patřil do ústavu – četné psychické poruchy a poškození – nebo do vězení. (Původní umma – společenstvo věřících se začala vzmáhat až poté, co ovládla Medínu – a rabovala, kde to šlo.)

Islám téměř nemá transcedentní rozměr, není, odkud by ho vzal – zato oplývá obsedantními příkazy a zákazy, stanovenými Mohamedem, který, jak už bylo řečeno, nebyl zrovna vzor psychické vyrovnanosti, charakter je lépe nerozebírat – neměl žádný… tedy ve smyslu mravnosti a poctivosti. Z čehož také vyplývá asocialita mnohých muslimů. Když to dělal Mohamed, je to v pořádku, protože Prorok je vzor dokonalého člověka. I se svými pedofilními sklony, narcismem, megalománií, osobní zbabělostí, krutostí, pomstychtivostí, hypertrofovaným egem…etc.

Islám je takový, jak ho Mohamed stvořil – a kdo a jaký a proč byl Mohamed, tato kniha dobře rozebírá. Rozebírá i další aspekty – proč a jak islám dlouhodobě poškozuje muslimy, proč se islám s evropskou kulturou a způsobem myšlení nikdy dlouhodobě nesnese, proč může být někdo dobrý člověk i dobrý muslim – ale ne oboje dohromady – kam míří islám, co a proč se dá čekat od muslimů a proč se muslimské komunity snadno podléhají vlivu radikálních imámů… A leccos dalšího.
V Praze se dá přímo koupit v Perlové v knihkupectví Kosmasu, 250.- možná bude i v prodejnách Neoluxoru.

Odkaz na internetový prodej ještě jednou: https://www.kosmas.cz/knihy/196346/jak-porozumet-mohamedovi-a-muslimum/

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments