Jak rodiny, tak národy, slouží neomarxistům (multikulturalistům) k jejich sociálním experimentů při vytváření dalších “světlých zítřků” a “nového člověka”, jak už jsme jednou zažili…

Vyšlo na IVČRN dne 6.10.2015 (link)

Pokud se někdo ptá, proč toto téma máme opakovaně na IVČRN?

Za prvé z prosté lidské sounáležitosti.

Za druhé proto, že Barnevern je produkt neomarxistického systému. Neomarxistický náhled na rodinu, že na biologické a tradiční rodině nezáleží či má být přímo rozbita, vychází ze stejného náhledu, že ani na tradičních evropských národech nezáleží a i ty mají být rozbity. Jak rodiny, tak národy neomarxistům (multikulturalistům) slouží k jejich sociálním experimentů při vytváření dalších “světlých zítřků” a “nového člověka”, jak už jsme jednou zažili.
V neposlední řadě, z tzv. Norských fondů je financována nejen příprava zavádění podobného systému na kradení dětí i v ČR, ale například i nechvalně známa multikulti a proislámská propaganda Hate free culture.

27 721 198 CZK z Norských fondů je placena příprava legislativy na zavádění norského systému na „ochranu dětí“ i v ČR:
http://www.eeagrants.cz/…/kodifikace-pravni-upravy-podpory-…

31 799 999 CZK z Norských fondů je placena propaganda HFC:
http://www.eeagrants.cz/…/kampan-proti-rasismu-a-nasili-z-n…

Z řetězu utržený Barnevern odebral matce děti na základě později vyvráceného udání ze zneužívání. I poté odmítal děti vrátit a 4 roky úmyslně pracoval na odcizení dětí matce a rodině. A nakonec toto odcizení, které úmyslně sám způsobil, používá Barnevern jako argument, proč se děti nemají matce vracet. Asi jako kdyby argumentem pro nenavrácení dětí z Lidic jejich příbuzným bylo jejich odcizení rodinám a nucený návyk na jejich árijské pěstouny.

http://zpravy.idnes.cz/norske-urady-posilaji-mladsiho-z-bratru-michalakovych-k-adopci-pva-/zahranicni.aspx?c=A151006_110834_zahranicni_fer


AKCE – dnes, 17:00!

Pražáci, přijďte vyjádřit svůj nesouhlas před norskou ambasádu. Víme, že je akce svolána narychlo. Jedná se o okamžitou reakci na dnešní aktuální informace. Je tedy velmi důležité, aby každý co nejrychleji předal informaci o akci ostatním. Děkujeme!

České vlajky a píšťalky sebou!

SRAZ ZDE: https://goo.gl/e85zqL

Organizátor: Pavel Pešan, tel. 605 087 607

norsko_deti

FB událost: https://www.facebook.com/events/1504695363187136/

Diskuze:

AKCE – dnes, 17:00! Pražáci, přijďte vyjádřit svůj nesouhlas před norskou ambasádu. Víme, že je akce svolána narychlo….

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. říjen 2015

Komentáře

comments