Jak se zapojit, pokud islám v ČR nechceme?

Vyšlo na IVČRN dne 19.2.2015 (link)

JAK SE ZAPOJIT? Máme tu mnoho nových lidí, takže opakujeme návod, jak se efektivně a přitom bez rizika zapojit.  Všechny rozumné návrhy samozřejmě vítáme!

1) Běžte říct poslancům a senátorům svůj názor na islamizaci (muslimské modlitebny, zahalování, halal maso…) a na hrozící rozšíření pravomocí ombudsmana (právní analýza zde: https://www.ivcrn.cz/ivcrn-proti-posileni-pravomoci-ombudsm…/)
Všichni poslanci i senátoři mají jednou týdně povinně ze zákona úřední hodiny v obvodě, za který byli zvolení (takže v každé větším městě kanceláře zákonodárce jsou), stačí jim zavolat, nebo napsat e-mail do regionální kanceláře, a domluvit si s nimi schůzku. Kontakty jsou zde:http://www.psp.cz/sqw/pk.sqw ahttp://www.senat.cz/senatori/kancelare.php. Určitě to MÁ SMYSL, podobný postup se nám už velmi osvědčil v případě petice proti plnému uznání Ústředí muslimských obcí (a zabránili jsme tak muslimům, aby si tu mohli např. legálně zřizovat náboženské školy).
Pokud opravdu nemůžete za poslancem či senátorem zajít, napište mu v této věci alespoň e-mail.
2) Přidejte se k nejbližší lokální divizi a spolupracujte systematicky s podobně smýšlejícími lidmi, viz: https://www.ivcrn.cz/lokalni-divize-ivcrn/Zakládáme též profesní divize – Bezpečnost, IT, Média, Právo atd. Pokud byste chtěl být nápomocni přímo v rámci své profese, prosíme napište na [email protected]
3) Víte o nějaké islamofilní přednášce, která se koná ve Vašem okolí? Jděte tam. A ptejte se, proč ve vztahu k islámu (a ne třeba ve vztahu k hinduismu nebo buddhismu) multikulturalismus všude v Evropě selhal, ptejte se, jestli je pravda, že Mohamed zabíjel své odpůrce a znásilňoval ženy (mj. devítiletou Aišu a přesto je v islámu nekritizovatelným vzorem), ptejte se co přinesl islám nového a dobrého světu atd.
4) Sledujte vývoj ve svém okolí – neskupují někde muslimové pozemky? Nechystá se ve Vaše okolí změna úzeního plánu? Nepřipravuje se výstavba mešity? Nerostou kolem stánky s kebabem? Více informací nahttp://stophalal.cz
5) Víte o nějaké diskusi v televizi či rádiu (Radiofórum / Hyde park apod.) kam zvou islámofily? Zavolejte tam, pište jim dotazy SMSkami atd. V “tradičních” médiích nejsou antiislámské názory ani zdaleka tak slyšet, jak by měly – a jak by mohly být slyšet. V tohle za protivníkem hodně zaostáváme!
6) Oslovte nějakou školu, či knihovnu, zda by měla zájem o přednášku exmuslima či exmuslimky, viz http://exmuslimove.cz
7) Distribuujte materiály o islamizaci – docela se nám v poslední době osvědčily mj. též čekárny před ordinacemi lékařů, kde se lidé nudí a potřebují se nějak zabavit… Ke stažení např:http://leteckaposta.cz/225919718
8) A to by bylo úplně nejlepší – vymyslete něco nového a informujte o svých nápadech podobně smýšlející lidi – legální iniciativě se meze nekladou.

Pokud se opravdu nemůžete do některých činností zapojit, e-mail může poslat úplně každý a na do dalších aktivit zkuste přesvědčit nějakého kamaráda/známého/člena rodiny. MÁ TO CENU!

pic_Brno_demo_momentka

Diskuze:

Komentáře

comments