Jak VLÁDNÍ agentura zcela nepokrytě nejen rozhodnutí MŠMT zpochybňuje, ale projekt muslimove.cz dokonce hájí

Vyšlo na IVČRN dne 8.5.2015 (link)

hatefree_muslimove_cz

Vládní Agentura pro začleňování, aktuálně ve sporu se svým přímo nadřízeným ministrem Dienstbierem, se s tím opravdu moc nemaže.

a) pár studentek z pražské FSV si spolu s pro-islámským aktivistou a muslimem Šádím + absolventkou radikální islámské univerzity Gamal-Richterovou, vymyslí propagandistický projekt pro školy muslimove.cz

b) seženou si záštitu ZPŘÍZNĚNÝCH (Ostřanský vedl mimojiné Popovové diplomku), známých a notorických stbáků-turned-arabistů a jejich kamarádů (agent Kropáček, Ostřanský, Klapetek)

c) na základě velmi zaujatých posudků od zmíněných “expertů” získají záštitu Ministerstva školství(!)

v reakci znepokojení rodiče spolu s IVČRN protestují a Ministerstvo školství – zcela správně – odebírá záštitu. Záštitu kterou v první řadě nemělo nikdy udělit.

Oni “arabisté”, kteří projekt muslimove.cz doporučili jsou veřejně známé a bezvýjimky islám obhajující aktivisté, kteří – stejně jako Šádí a Popovová OPRAVDU NESMÍ BEZ DOSTATEČNÉ KONTROLY A ZPĚTNÉ VAZBY OVLIVŇOVAT ŽÁKY A STUDENTY.

To je jak kdyby školní projekt o Holocaustu recenzovala eichmannova vnučka a pár známých neonacistů.

Proto je opravdu skandální, že VLÁDNÍ agentura zcela nepokrytě nejen zpochybňuje rozhodnutí MŠMT, ale i projekt muslimove.cz hájí.

P.S. IVČRN nabízí vlastníexmuslimove_cz

– nutno dodat aktuálně úspěšný – program pro školy – exmuslimove.cz.

Komentáře

comments