Je na čase si připomenout, co je SKUTEČNÝ hlas lidu

Vyšlo na IVČRN dne 22.9.2015 (link)

Profesionální dobráci ztrácejí nervy, vydírací e-petice různých “jelit” a etnobyznysmenů, požadující další a další imigranty, se objevují jako houby po dešti a nikoho nezajímají. Je na čase si připomenout, co je SKUTEČNÝ hlas lidu. Dokázali jste sebrat přes ČTVRT MILIÓNU opravdových, papírových podpisů, kterými vládě jasně říkáte co chceme a co nechceme:

“My, občané České republiky svým podpisem petice stvrzujeme, že žádáme vládu této země, aby rázně odmítla veškeré návrhy Evropské komise a Evropského parlamentu na zavádění povinných kvót pro uprchlíky.

Jsme přesvědčeni, že udělování azylu by mělo zůstat čistě v kompetenci národních států. Souhlasíme s tím, aby naši humanitární pracovníci v přiměřené míře pomáhali přímo na území daných států, tak jak to běžně dělají v případě různých živelných katastrof.

V hromadném přijímání kulturně velmi odlišných, zejména muslimských imigrantů, ale spatřujeme obrovské bezpečnostní a ekonomické riziko pro naši zemi i její demokratické zřízení.”

A v souvislosti s dnešním Bruselským diktátem zejména tato část petice:

“V případě, že Evropská komise bude přes odpor ČR vynucovat, legislativně či jakýmkoliv jiným způsobem, umísťování imigrantů (uprchlíků) v ČR, žádáme Vládu ČR a Parlament ČR, aby iniciovaly kroky k vypsání národního referenda v této otázce.”

https://www.ivcrn.cz/petice/

referendum

Diskuze:

Profesionální dobráci ztrácejí nervy, vydírací e-petice různých “jelit” a etnobyznysmenů, požadující další a další…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. září 2015

Komentáře

comments