Je zarážející, že v době platnosti Služebního zákona pracují pro STÁTNÍ organizaci osoby tak nedostatečně kvalifikované, které pohrdají zákony a svou neochotou naslouchat lidem pohrdají i lidmi

Vyšlo na IVČRN dne 30.7.2015 (link)

Vládní Agentura pro sociální začleňování a hlavně její projekt Hate Free Culture mají problémy. Zaměstnávají divné lidi, mají pochybné pracovní metody a právníci a policie mají už teď dost práce. Podívejte se sami:


* Rada pro rozhlasové a televizní vysílání musela upozornit na nevhodnou a nepatřičnou propagaci projektu HateFree Culture v seriálu Ulice TV Nova.

* Agentura není schopna před veřejností obhájit důležitost své existence a její neúspěchy oprávněně napadají i známí představitelé romské komunity. Členové projektu mají na šíření nenávisti svůj podíl a chlubí se narušováním diskuzí a trollingem pod články na internetu.

* V čele HFC projektu je ultralevicový aktivista Jaroslav Valůch, zatčený při protestech proti MMF v roce 2000.

* Hospodaření agentury “nebylo tak úplně v pořádku” – to dokazují i pokuty v celkové výši přes 368 000 Kč a 63 000 Kč od finančního úřadu za porušení rozpočtové kázně, spolu s dalším odvodem ve výši 754 tisíc Kč. Záležitostí odvolaného předsedy Agentury M. Šimáčka se zabývá kriminální policie.


 

pic_crimeSečteno a podtrženo: Je zarážející, že v době platnosti Služebního zákona pracují pro státní organizaci osoby tak nedostatečně kvalifikované, které pohrdají zákony a svou neochotou naslouchat lidem pohrdají i lidmi. Lidmi, bez jejichž daní by nikdy nedělali práci, kterou dělají.

Projekt Hate Free Culture sice tvrdí, že bojuje proti stereotypům, přitom všechny své odpůrce neváhá hromadně označit nálepkou “xenofób” či “nácek” bez ohledu na to, že tuto nálepku takto dostávají i významné osobnosti naší země, které aktivně působily v boji proti nacismu a později proti komunismu.

Ne, vystrašení občané, kteří se obávají o budoucnost svou i budoucnost svých dětí nejsou nebezpeční. Za skutečné nebezpečí této země považuji ty, které nenávist živí.

http://ambros.blog.idnes.cz/c/471084/ulice-nenavisti-prosta.html

Diskuze:

Vládní Agentura pro sociální začleňování a hlavně její projekt Hate Free Culture mají problémy. Zaměstnávají divné lidi,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 30. červenec 2015

Komentáře

comments