Jedno z ortodoxně muslimských ghett v ČR má vyrůst u Teplic. I jiná města mají stejný problém.

Vyšlo na IVČRN dne 23.4.2015 (link)

zeny_islam_nechteji_picOrtodoxně-muslimská ghetta okolo Teplic – aktuálně mluvíme o CCA 250ti domech(!). V kombinaci se Schengenem a nedalekou německou hranicí se jedná o zcela zásadní a čitelné bezpečnostní riziko nejen pro Teplice a Teplicko, ale celou Českou Republiku.

Skrýt partičku mohamedánských atentátníků, teroristů – v muslimské čtvrti, navíc obývanou náboženskými radikály (a že jich je v Zálivu požehnaně – viz nikáby v Šanovském parku), BUDE ZCELA JEDNODUCHÉ.

Že se v Teplicích už teď léčí a léčilo pár vysloužilých džihádistů s přímou zkušeností z bojů je v lázeňském městě veřejným tajemstvím již delší dobu.

Vládní agentura “Pro začleňování” místo aby přesně takovéhle ghettoizaci zabránila naopak příliš zbožné muslimy podporuje – viz. např. absolventka islámské univerzity radikála Bilála Philipse Kateřina Gamal Richterová na přednášce na Úřadu vlády v rámci projektu HateFree.

http://usti.idnes.cz/petice-modlany-arabo…/usti-zpravy.aspx…

Diskuze:

Ortodoxně-muslimská ghetta okolo Teplic – aktuálně mluvíme o CCA 250ti domech(!). V kombinaci se Schengenem a nedalekou…

Posted by Islám v České republice nechceme on 23. duben 2015

Komentáře

comments