Jsme s vámi – buďte s námi!

Vyšlo na IVČRN dne 11.7.2015 (link)

Jsme s vámi – buďte s námi! Nejste v tom sami. Prezident Zeman, Dr Václav Cílek, profesor Cyril Höschl, generálové nebo arcibiskup Graubner říkají to co my. Nevzdávejte to. Sdílejte a nebojte se vyjádřit svůj názor!

“Když přijmeme lidi bez vzdělání, bez ochoty naučit se jazyk, přijímáme někoho, kdo bude pravděpodobně zdrojem problémů.”

“Já se obávám toho, že sem přicházejí lidé ze společností, kde existuje radost z násilí, radost z toho, že něco obsadíte… když se jde dál do Afriky, tak touha po obsazení nebo touha být silnější je doopravdy hodně mocná. Bojím se společností, kde něco jako zločin a síla nebo také čin proti jinému plemeni jsou glorifikovány.”

“Křesťané jsou ohroženi panujícími poměry. A zadruhé okolními muslimy. To množství úmrtí křesťanů na Blízkém východě v důsledku sektářského násilí, mluví se o tisících až desetitisících lidech, je doopravdy hrůzná záležitost. Jsou to stejní lidé, se stejným DNA, s podobným vzděláním, ale křesťanská komunita je nám doopravdy bližší.”

“Morální povinnost? Míra zodpovědnosti má být největší vůči sobě nebo vlastní rodině. Evropa, má-li morální zodpovědnost, má morální zodpovědnost za Evropu. Nejen za dobrý život, nejen za peníze, za výhody, ale také za starost o kulturu, za péči o rozvoj.”

“Kdyby Evropa nazývala věci správnějšími jmény a nemaskovala je nebo neuhlazovala, i reakce lidí by byla mnohem slabší.”

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Filozof-Cilek-Utecenci-maji-puzeni-dobyvatelu-znaji-radost-z-nasili-My-si-dobre-pamatujeme-jak-nas-islam-chtel-dobyt-Konvicky-se-spise-zastavam-381308

pic_kvoty

Diskuze:

Jsme s vámi – buďte s námi! Nejste v tom sami. Prezident Zeman, Dr Václav Cílek, profesor Cyril Höschl, generálové nebo…

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. červenec 2015

Komentáře

comments