Jsme většina!

Vyšlo na IVČRN dne 29.8.2015 (link)

Jsme většina! Většina národa nesouhlasí s absurdní imigrační “politikou” diktovanou EU. Většině národa vadí neexistence rozumné debaty o rizicích spojených s imigrační vlnou. Nestyďte se za svůj názor, nejste v tom sami. Diskutujte, naučte sousedy i příbuzné, že není nutné se bát, držet hubu a krok… Občané tvoří stát. My jsme občané. Je nás většina a máme stejná práva jako těch pár, co nám rozkazují co si máme myslet a říkat.

“To, že většina občanů, a – upozorňuji – i většina odborníků, se kterými jsem situaci probíral, má ze současného vývoje uprchlické krize obavy, nepovažuji za nesnášenlivost, ale realistický pohled na věc.”

“Řešení není v kvótách, ale v tom, aby se po australském vzoru chránila vnější schengenská hranice a aby byly rychle vraceni ekonomičtí uprchlíci.”

Armáda by měla zasáhnout v “ochraně schengenské hranice u Řecka, Itálie, Španělska a tak dále. Evropská unie by se měla konečně sebrat a v tomto směru konat.”

“Závisí hlavně na české vládě, aby se postarala o to, že náš postoj k řešení uprchlické krize nikdo nepřeválcuje. Trvám na tom, že odmítání kvót není egoismem, ale racionálním pohledem, jak bránit rozbití Evropské unie. S kancléřkou Merkelovou souhlasím, že je třeba pomáhat lidem v nouzi, ohroženým na životě, pronásledovaným a tak dále, ale máme zřejmě odlišný názor, jak by ta pomoc měla vypadat. Nemůže to totiž dopadnout tak, že necháme Evropu zaplavit ekonomickými uprchlíky, což vyvolá krizi, kvůli které pak nebudeme schopni pomoct ani těm, kteří ji opravdu potřebují.”

“imigranti a jejich potomci daleko častěji volí levici než pravici. To se pak logicky projevuje v politickém jednání levicových stran v západní Evropě, které jsou k imigrantům mnohem více shovívavé.”

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Strach-z-uprchliku-neni-nesnasenlivost-ale-realisticky-pohled-na-vec-postavil-se-vyzve-vedcu-Jiri-Pospisil-396980

pic_cr_obrana

Diskuze:

Jsme většina! Většina národa nesouhlasí s absurdní imigrační “politikou” diktovanou EU. Většině národa vadí neexistence…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. srpen 2015

Komentáře

comments