Justiční vražda ve Velké Británii a ohrožení Paula Goldinga mohamedány.

Kevin Crehan zemřel 27. prosince ve vězení za to, že pohodil sendvič před mešitou.
Letos v červenci byl spolu s dalšími třemi lidmi odsouzen za to, že 17. ledna na kliku mešity v Bristolu položil plátky slaniny a přede dveře položil sendvič se šunkou. Britská média mluví o útoku a soudce dokonce o útoku na Anglii. Rozumíte? Za slaninu, sendvič a vlajku „nechceme mešity“ dát někomu roční vězení? To je prostě totalita.

A teď k té justiční vraždě, vězení v Anglii jsou plná muslimů, jsou tam zastoupeni disproporčně vzhledem k jejich podílu v populaci. Minimálně 20 % a maximálně 44 % vězňů v nejpřísněji střežených britských věznicích jsou muslimové. V roce 2015 bylo muslimů 15 % ze všech vězení v UK, kde muslimové tvoří 5 % populace.

Obrázek je z kanadské věznice, kde několik muslimů přesvědčovalo nevěřícího ke konverzi.
Obrázek je z kanadské věznice, kde několik muslimů přesvědčovalo nevěřícího ke konverzi.

Muslimské gangy šikanují nevěřící a konvertují nové muslimy přímo za mřížemi, útoky noži jsou zcela běžné. Do tohoto prostředí soudy poslaly Kevina, o kterém bylo veřejně známo, že opovrhuje islámskou ideologií. Jak se muslimové staví ke kritikům islámu, víme.

 

Ze strany státu jde o nátlak na lidovou opozici, to moc dobře ví Tommy Robinson – zakladatel English Defence League a dnes šéf Britské PEGIDY.  Několikrát o tom hovořil i s námi v ČR, říkal, že jestli někdy půjde do vězení, zemře.

A není sám. Lídr Britain First Paul Golding skončil ve vězení poté, co konfrontoval muslimského kazatele, který veřejně hlásal, že je v pořádku mít sexuální otrokyně.  Dodejme, že imáma nenapadl fyzicky.  V průběhu let byl vláčen po soudech už více než desetkrát, šikanován soudci i policií. Nevzdal se ale a nepřestal bojovat s islamizací i radikály.  Zástupce ve vedení Britain First Jayda Fransenová měla vyřízené povolení ho navštívit ve věznici, samozřejmě za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek, přímo ve vězení ji ale návštěvu zamítli. Je jasné, že jde o další šikanu, Jayda má dokonce strach, jestli je Paul Golding ještě naživu.
Smrt Kevina ještě není vyšetřena, ale je nad slunce jasné, že jde ze strany státu o potlačování svobody slova i opozice k současné politice a Kevinova smrt je tak možná odstrašujícím příklad pro všechny, kteří odmítají islám.

Britain First najdete třeba zde: https://www.britainfirst.org/

Komentáře

comments