Káhira: 25 mrtvých při útoku na koptský kostel během nedělní mše

Brutální útok na křesťany v Káhiře: během nedělní ranní mše vybuchla v koptském kostele Svatého Petra a Pavla nálož, zabila nejméně 25 lidí.

Atentát byl směřován proti ženám s dětmi. Nálož se do kostela při nedělní bohoslužbě dostala pravděpodobně v kočárku, takže vybuchla v místě, kde byly ženy s dětmi. Bomba vážila 12 kg, do nálože byly přidány kusy kovu, aby došlo k co největšímu masakru.

Jedná se největší útok v Egyptě na křesťanské komunity v nedávné minulosti, od 1. 1. 2011 kdy bylo při útoku po mši na Nový rok v Alexandrii 23 mrtvých a 79 raněných.

Islám. Náboženská nenávist islámu se nezastaví před ničím, vždyť podle fanatiků je posvěcená shůry.

Napadá mě: Když se utopí dítě migrantů, omílá se to v celém mainstreamu stále dokola, palcové titulky na prvních stránkách. V Káhiře byly při mši záměrně povražděny desítky dětí a v médiích se objevila jen malá, zkreslená zmínka (k atentátu došlo přímo v kostele, nikoliv před ním). Proč? Nemuslimské oběti náboženské nenávisti se nehodí do propagandy?

Zdegenerovaná Evropa, která upírá práva domácím, aby se náhodou nedotkla náboženského cítění muslimských “hostů” musí být lidem, vychovaným islámem a jeho náboženskou nenávistí – prostě pro smích. Ti, kteří si neváží sami sebe, si nezaslouží nic jiného než vyhynout…

 

Zdroje:

http://www.lefigaro.fr/international/2016/12/11/01003-20161211ARTFIG00052-la-caire-une-explosion-tue-au-moins-25-personnes-dans-une-eglise-copte.php

http://lesobservateurs.ch/2016/12/12/egypte-lattentat-dans-une-eglise-copte-ciblait-les-femmes-et-les-enfants/

Komentáře

comments