Karel Goldmann/Roztočil oběsil v Praze karikaturu Čecha. Šádí i média tleskají.

Aktualizace 26.8. 09:47

“Informace k použitým fotografiím: fotograf Lukáš Houdek je Goldmannův kamarád a k použití fotografií nám neudělil souhlas. V souladu s “Fair use” principy dle legislativy Spojených statů Amerických, kde je náš server umístěn, jsme fotografie uveřejnili ve veřejném zájmu a k novinářským účelům a tím nijak nenarušili práva pana Houdka. Veřejnost má právo se dozvědět, že v centru hlavního města docházelo k závažnému jednání při kterém byla pravděpodobně hanobena etnická skupina a kterého se účastnili některé důležité osoby islamofilní scény, často pobírající peníze z veřejných rozpočtů.

Rádi bychom také pana Houdka upozornili na trestný čin “křivého obvinění” dle českého právního řádu – dle svého FB nás napráskal (neprávem) policii.”

Je v tomhle státě jěště někdo nebo něco normální?

Karel Goldmann/Roztočil věší karikaturu Čecha

foto: Lukáš Houdek, www.lukashoudek.cz

Komunista, překladatel Maových esejů Karel Goldmann/Roztočil věší v Praze na vltavské náplavce Brouka Pytlíka, tedy karikaturu Čecha. Pomáhá mu další komunista, editor z nakladatelství Grada Jan Sušer (zrzoun nalevo) a zběsilá, pro-palestinská slovenská umělkyně s izraelským manželem Tamara Moyzes.

Zde nese Slovenka Tamara Moyzes se Šádím Shannáhem, islámofilem co loudí po islamistech peníze a pořádá s Kuvajťany konference o “Islamofobii”, moc vtipnou ceduli (s chybou v interpunkci):

Šádí Shannáh a Tamara Moyzes

Šádí Shannáh a Tamara Moyzes

foto: Lukáš Houdek, www.lukashoudek.cz

Velká část médií včetně veřejnoprávní České televize (ano ta, co žije z našich daní), která dala celé iniciativě prostor i v hlavních zprávách, o celé akci široce – a nekriticky – informuje.

Prý se stále jedná o “recesi”.

Goldmann/Roztočil asi bude muset nějakého čecha kosher podřezat (K.G. je navíc ještě fundamentalistický judaista) na Youtube, aby se některým sluníčkovým redaktorům rozsvítilo.

Související články:


Aktualizace: na fotografii je pravděpodobný salafista Jakub Isa Netušil, kamarád dalšího salafisty Veličky (iniciátor Šáría 4 Czech) – děkujeme našemu čtenáři Liboru M. za informaci. Všimněte si tzv. “sunna” vousu – knír vyholen – tak to nosil islámský prorok Mohamed – jedno z poznávacích znamení muslimských radikálů:

Jakub Isa Netušil
foto: Lukáš Houdek, www.lukashoudek.cz

Komentáře

comments