Katie Hopkins posílá bitevní lodě proti imigrantům

414705-original1-1ixsf“Záchranné čluny? Na uprchlíky bych poslala bitevní lodě”, řekla Katie Hopkins. A ihned se strhl sluníčkářský řev!
Když naproti tomu eurokomisařka Malmströmová prohlásí, že jsou Evropané xenofobní a ona se těší, až budou nahrazeni imigranty, je vše v naprostém pořádku. To dá přece rozum, že původní etničtí Evropané nemají žádná práva, natož legitimní zájmy. Kdepak, aby se jednalo o podněcování k rasové nenávisti!

Jaký podíl britské veřejnosti to vidí podobně, jako Katie Hopkins? Těžko říct, ale určitě to budou desítky procent populace.
Nejrozumnější by asi bylo všechny muslimské uprchlíky bez výjimky obratem vracet – a ty jejich bárky potápět, nejlépe se šéfy pašeráckých gangů na palubě. Však ono by mafiány na obou stranách pobřeží brzy přestalo bavit, nechat se topit jako koťata. No a řadové “uprchlíky”, těm by asi taky nepřipadalo dlouhodobě atraktivní utrácet tisíce dolarů za krátký výlet po moři.

Článek s názvem Záchranné čluny? Na uprchlíky bych poslala bitevní lodě”. Publicistka naštvala Brity vyšel v Security Magazínu. Známá britská sloupařka bulvárního deníku The Sun má potíže. Její kontroverzní vyjádření ji asi bude stát místo a trestní stíhání. Petici pro propuštění Hopkins z The Sun podepsalo už téměř 254 tisíc lidí.

Vyšlo na FB IVČRN dne 22.4.2015

“Záchranné čluny? Na uprchlíky bych poslala bitevní lodě”, řekla Katie Hopkins. A ihned se strhl sluníčkářský řev! Když…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. duben 2015

Komentáře

comments