Kdo nemá soucit, nemá srdce. Kdo má jen soucit, nemá rozum. Pomáhejte s rozumem. A nenechte se vydírat!

Vyšlo na IVČRN dne 5.9.2015 (link)

Zprávy týdne: Státy Perského zálivu nepřijímají syrské uprchlíky. Katar hodlá utratit na pořádání mistrovství světa ve fotbale 200 miliard USD. Počet přijatých uprchlíků: 0. Bez víza nemohou Syřané v současnosti počítat s povolením ke vstupu do žádné arabské země kromě Alžírska, Mauritánie, Súdánu a Jemenu.

Zato občané EU slýchají dennodenně, že je jejich povinností přijmout jakékoli imigranty. Třídíme přeci odpad, ne lidi. V Bruseli se připravují nové, vyšší kvóty. Média ve snaze najít dojemné příběhy nechtě ukazují i obrázky davového šílenství v cestě za „lepším“, odmítání pomoci a nárokování si práva na bydlení v Německu nebo Skandinávii.

Orbán komentuje: „Problém s imigrací je problémem Německa, ne EU“, imigranti chtějí do bohatých a vstřícných zemí. Imigrantům vzkazuje: „Turecko je bezpečná země. Srbsko je bezpečná země, mnoho dalších zemí je bezpečných. Zůstaňte tam. Na cestě riskujete své životy a stejně vám nemůžeme zaručit, že budete přijati.“ Zdechovský: Německo si za to může samo – “nezodpovědnou a zcela nepřiměřeně štědrou politikou vůči žadatelům o azyl.” Robejšek shrnuje: „utečenci nepřicházejí jen ze zemí, kde se bojuje. V některých zemích vznikla masová psychóza odejít „teď nebo nikdy do lepšího“.“

Unie stále nemá konstruktivní plán. Maďarsko supluje práci hraničních států EU a stále zadržuje migrační vlnu. Lucembursko navrhuje dostat Orbána do diplomatické izolace, aby se nestal vzorem pro ostatní evropské hlavy států a vlád. Vzpoura v EU je nejspíš na spadnutí. Dnes v Praze jednali zástupci zemí Visegrádské 4 o společném postupu ČR, Slovenska, Maďarska a Polska proti kvótám.

Citové vydírání dosahuje groteskních rozměrů, modelky loví své imigranty z moře a tisknou na silikonové hrudníky, svět se dojímá nad zoufale ječící rodinkou na kolejích, která si má (hrůza!) zachránit holý život v Maďarsku místo v německém sociálním ráji. Rozpory v české společnosti dosahují netušených hloubek, na jedné straně se řve o likvidaci imigrantů, na druhé o likvidaci „nácků“ a zrušení svobody slova. S takovou nebudeme potřebovat islámskou invazi, evropskou civilizaci si stihneme rozvrátit sami, občanskou válkou.

V Praze letos zemřelo už dvanáct lidí bez domova. Nad těmi se žádní aktivisté nedojímají. Obyčejní lidé jsou ale solidární a umějí pomáhat. Pro maminku dvojčátek Barboru (34), trpící akutní formou leukémie, se konečně našel dárce. Její příběh inspiroval k zápisu do registru dárců kostní dřeně přes 2 500 lidí. Australský premiér včera řekl: ,,Pokud chcete zastavit další úmrtí, pokud chcete zastavit případy utonulých, musíte zastavit lodě. Musíte zastavit nelegální migraci.“

Co z toho plyne? Kdo nemá soucit, nemá srdce. Kdo má jen soucit, nemá rozum. Pomáhejte s rozumem. A nenechte se vydírat.

‪#‎stopcitovemuvydirani‬

11986997_10153616632702938_5889549153290956556_n
Diskuze:

Zprávy týdne: Státy Perského zálivu nepřijímají syrské uprchlíky. Katar hodlá utratit na pořádání mistrovství světa ve…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. září 2015

Komentáře

comments