Kdo tady ve skutečnosti vyvolává nesnášenlivost?

Vyšlo na IVČRN dne 19.8.2015 (link)

Kdo tady ve skutečnosti vyvolává nesnášenlivost? Když se podíváme na celou tu rétoriku “pachatelů dobra”, co vlastně vidíme? Samé musíte, nesmíte a neuvěřitelnou nadřazenost. V případě, že si někdo s těmito “jedinými správnými” názory dovolí nesouhlasit, je hned označen jako extremista, xenofob, nácek, v lepším případě hysterik a blbec, který nepochopil krásy těch “lepších” multikulturních zítřků. Jestliže někdo s nadšením nevítá uprchlíky chlebem a solí, může za to čecháčkovství říznuté islamofobií, s hlavním nepřítelem, s “Konvičkovci”.

Růst nesnášenlivosti je proto, že lidé odpovědní za tuto problematiku dopustili to, aby se situace vymkla z rukou. Růst nesnášenlivosti je proto, že vláda koná proti vůli velké většiny národa. Růst nesnášenlivosti je proto, že lidskoprávní aktivisté se bohorovně považují za “lepší” lidi s jediným správným názorem. Ignorování faktů a reality ještě nikdy ničemu nepomohlo. Pokud je mi známo, prevence je lepší než nákladná a bolestivá léčba s nejistým výsledkem. Nebo o to lidskoprvávním aktivistům jde?

multikulturalismus_islam

http://vojtekova.blog.idnes.cz/c/473372/ze-pry-konvickovci-vyvolavaji-nesnasenlivost-skutecne.html

Diskuze:

Kdo tady ve skutečnosti vyvolává nesnášenlivost? Když se podíváme na celou tu rétoriku “pachatelů dobra”, co vlastně vid…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. srpen 2015

Komentáře

comments