Kdy to bouchne?

Vyšlo na IVČRN dne 12.10.2015 (link)

Co víc je potřeba vidět? Kolik se toho ještě musí stát?
Jak dlouho ještě budou Merkel, Hollande, Schulz, Juncker a další rozvracet evropské země? V mnoha německých azylových zařízeních došlo k masovým nepokojům. Imigranti se probouzejí ze zlatého snu a mají vztek. Syrští křesťané mají strach z ubytování společně s radikálními muslimy. Místní mají plné zuby cenzury, úřední šikany a vyvlastňování. Kdy to bouchne?

K videu můžeme ještě doplnit pár informací z tisku. Sdílejte, než to Google s Jourovou zcenzurují:

• “Utekl jsem před íránskou tajnou službou, protože jsem si myslel, že v Německu bych mohl konečně žít svou víru bez pronásledování. Ale v uprchlickém táboře nemohu projevit, že jsem křesťan, jinak bych čelil hrozbám a násilí … Pro ně jsem jen zvíře. Chtějí mě zabít. “- Íránský křesťan v německém uprchlickém táboře.
• “Musíme se obejít bez iluzi, že všichni ti, kteří sem přicestovali, jsou aktivisté za lidská práva. … Dostáváme zprávy o agresi, včetně vyhrožování stětím, o konfliktech mezi sunnity a šíity, ale nejvíce ohroženou skupinou jsou jezídové a křesťané. Ti křesťanští konvertité, kteří neskrývají svou víru, čelí se 100% pravděpodobností, že budou napadeni a vystaveni perzekucím “- tvrdí Max Klingberg, ředitel frankfurtské Mezinárodní společnosti pro lidská práva.
• Salafisté se objevují v azylových domech jako dobrovolníci, záměrně hledají kontakt s uprchlíky a zvou je do svých mešit, aby se přidali k jejich islámské věci.” – Tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf německé tajné služby.
• Policie naléhavě žádá Merkelovou, aby mohla imigranty třídit podle vyznání a umisťovat je tak do zvláštních zařízení. Merkelové vláda však namítá, že taková segregace by šla proti multikulturním hodnotám Německa. Výsledkem je peklo v uprchlických táborech.
• “Převážnou část migrantů, kteří se sem přišli, nelze integrovat.” – Tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínské čtvrti Neukölln.

http://www.konzervativnyvyber.sk/nemecky-raj-pre-imigrantov-sa-meni-na-peklo-pre-nemcov/18562/

pic_nemecko_islam

Diskuze:

Co víc je potřeba vidět? Kolik se toho ještě musí stát?Jak dlouho ještě budou Merkel, Hollande, Schulz, Juncker a další…

Posted by Islám v České republice nechceme on 12. říjen 2015

Komentáře

comments