Když šéfredaktor lže, jako když tiskne…

Vyšlo na IVČRN dne 30.5.2015 (link)

Chcete vidět sluníčkáře-šéfredaktora lhát jak normalizační Dikobraz a rektora Univerzity Palackého v Olomouci tyhle nesmysly sdílet?

Podívejte na obrázek přiložený k této zprávě.

10502287_10153385529722938_8738474057701470814_n

Rychlé vyjádření IVČRN:

LEŽ 1: naš petiční tým ve složení dvě ženy a jeden muž žádným způsobem s muslimskou přesilou nekomunikoval ani je neprovokoval, v klidu si rozkládali petiční stánek – v ten okamžik byl napaden a stánek povalen. Jestli pan Dostál, “šéfredaktor” Olomouckého týdeníku považuje výkon Práva petičního, navíc v takovéto kritické otázce mající širokou podporu veřejnosti, za provokaci – asi by neměl svou funkci dále vykonávat. Dále – v okamžiku útoku briskně zasáhla PČR – kdovíjak by se situace vyvíjela bez ní.

LEŽ 2: naš petiční tým neměl olomoucké náměstí rozdělené na žádné zóny, od stánku se vůbec nevzdálil.

ZAVÁDĚJÍCÍ VÝROK 3: urážky o “českých otrocích” pronesli oni “bezproblémoví” studenti medicíny UPOL už ve čtvrtek, tedy den předem.

LEŽ 4: takovýto objem uprchlíků z rizikových a kulturně zcela odlišných zemí typu Sýrie, Somálsko, Eritrea ČR tedy pravidelně rozhodně nepřijímá.

LEŽ 5: zmínku o neonacistech považujeme za opravdu vážné a nepravdivé obvinění, které nechť pan Dostál podloží konkrétním faktem, nebo ať počítá s následky.

—————

IVČRN o incidentu informovalo již včera (link), již včera vydalo oficiální tiskovou zprávu (link) a následně vydalo prohlášení doc. Martina Kovičky, leadera IVČRN (link). Tudíž oficiální zdroje byly k dispozici.

Diskuze:

Chcete vidět sluníčkáře-šéfredaktora lhát jak normalizační Dikobraz a rektora Univerzity Palackého v Olomouci tyhle…

Posted by Islám v České republice nechceme on 30. květen 2015

Komentáře

comments