Kladivář od Notre Dame dostal novinářskou cenu evropské unie za článek proti rasismu na imigrantech

Útočník Farid Ikken pracoval jako novinář ve Švédsku,tam byl lokální novinářskou cenou EU oceněn za článek o rasismu proti imigrantům, kterým se prý často nedostává lékařská péče.
Ve Švédsku, kde s muslimskou migrací raketově vzrostl počet znásilnění, ho zřejmě vyslyšeli a kliniku určenou právě obětem znásilnění změnili na kliniku pro migranty, čtěte zde:
Alžírský džihádista v Paříži křičel “To je za Sýrii”, když mlátil policistu kladivem do hlavy. Později u něj našli ještě několik nožů, kterými chtěl zřejmě dokázat, že ostražitost vůči imigrantům je předsudek. Sobotkovo multikulti křídlo ČSSD, Zelení, Piráti, Topka a další členové levicového salónu mu jistě rozumí a antifa – levicová úderka spolu se zhruba 30 procenty muslimů s terorem souhlasí, nebo by se k násilí rovnou připojili.
Muslimové a nová levice se totiž shodnou (mimojiné) na tom, že mlátit lidi / omezovat jejich svobodu je nejlepším vyjádřením morální “nadřazenosti” a výjimečnosti.

Nová levice a naivní postpubertální hipsteři omlouvají násilnosti muslimů jejich sociální vyloučeností a ekonomickou situací, výzkumy ve Švédsku a realita na celém světě ukazují, že tomu tak není, útočí a vraždí a svým ženám uřezávají hlavy integrovaní a oceňování doktoři, inženýři, spisovatelé.

Integrace? Ikken ve Švédsku získal magisterský titul.

Zdroj anglicky

PS.: Měli jsme tu nože a kladiva. Chlapík na videu níže měl u sebe několik mačet. Určitě na cestu džunglí, kterými je Londýn pověstný.

https://www.facebook.com/1633929420209134/videos/1850803351855072/

-art-

Komentáře

comments