Kolik nechal Mohamed zavraždit lidí?

Vyšlo na IVČRN dne 8.6.2015 (link)

Kolik nechal Ježíš zavraždit lidí? Nesmyslná otázka, že. Ale co: “Kolik nechal Mohamed zavraždit lidí?” Přímo příkazem 43. Samozřejmě kromě toho vyvražďoval židovské kmeny a další nemuslimy na Arabském poloostrově. Ale zastavme se u některých z těch 43, jejichž příběhy současníci Mohameda zapsali do hadísů individuálně, abychom viděli, jací lidé Mohamedovi vadili.

– Asma’ bint Marwan – zavražděna 624, dva roky po nástupu islámské ideologie a z ní vycházející diktatura připomínající současný Islámský stát. Byla zavražděna za básně o islámu. Ve stejném roce zavražděni další čtyři básníci. Svoboda slova je v rozporu s islámem.

– Fartana, byla otrokyně, básnířka, kritička islámu. Mohamed ji nechal zavraždit v roce 630. A dalších pět básníků ve stejném roce.

– Ibn Sunayna – “Mohamed údajně přikázal svým následovníkům, aby “zabili každého žida, který se dostane do jejich moci,” Muhayissa to slyšel a vydal se zabít Ibn Sunaynaa (žida)”. Také nechal zabít slepého žida.

– Abdullah ibn Sa‘ad – odpadlík od islámu.

Muslimové, pokud toto považujete za vzor člověka, tak máme my i vy problém. Prostudujte si životopis Mohameda, pochopte, že islám není pravda, že vy máte na na víc, než sloužit něčemu tak šílenému. Opusťte islám.

http://wikiislam.net/wiki/Seznam_vrazd_narizenych_nebo_podporovanych_Mohamedem

jezis_kristus_pic

 

Diskuze:

Kolik nechal Ježíš zavraždit lidí? Nesmyslná otázka, že. Ale co: “Kolik nechal Mohamed zavraždit lidí?” Přímo příkazem…

Posted by Islám v České republice nechceme on 8. červen 2015

Komentáře

comments