KOMENTÁŘ: Zoufalci – Václav Klaus ml.

Vyšlo na IVČRN dne 19.11.2015 (link)

04_vaclav_klaus_mladsiVÁCLAV KLAUS ml.: “Čeští aktivističtí novináři a komentátoři už jedou tuhle nalejvárnu v plné palbě, „Uprchlíci jsou naši spojenci proti terorismu“, „Hrozí zhnědnutí veřejného prostoru“ a obecně každý s opačným názorem je fašista.
Řada českých politiků a celých stran si myslí to samé. To se střetává s naprosto opačnými názory obyvatelstva. A tak tyhle naše „elity“ lidi prostě radikalizují a ženou je do náruče někoho, kdo skutečně zavelí „Takhle dál ne“. A čím to bude déle trvat, tím to bude menší dobrák.

V téhle atmosféře už fakta nejsou důležitá.
Že někteří z pařížských vrahů přišli teď do Evropy přes Řecko jako uprchlíci – no a co „Refugee welcome“ a „Hate free“…. Že většina uprchlíků není vůbec ze Sýrie. No a co.

Ale teď nám budou radit, že se máme uklidnit a jako se tak nějak „semknout“. Ale okolo čeho a koho? Okolo Merkelové, Schulze, Hollanda, Junkera a jejich českých pomahačů? Tedy architektů rozvratu Evropy, zániku demokracie v evropském superstátu a lidí, kteří vidí v masách islámských běženců své nové voliče, protože na staré už není spoleh?

NE! Tuhle eurogarnituru je nutno poslat k čertu, protože přináší ryzí brachiální zlo.”

2015-11-19_15.13.23_-_(7)_VÁCLAV_KLAUS_ml._Čeští_aktivističtí_novináři_a..._-_Islám_v_České_republice_nechceme

http://www.novinky.cz/komentare/386496-komentar-zoufalci-vaclav-klaus-ml.html?source=FBS

Diskuze:

VÁCLAV KLAUS ml.: “Čeští aktivističtí novináři a komentátoři už jedou tuhle nalejvárnu v plné palbě, „Uprchlíci jsou naš…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. listopad 2015

Komentáře

comments