Končí doba levicové indoktrinace celé společnosti v Německu

Vyšlo na IVČRN FB 14.3.2016

Protože se v našich médiích o německých volbách mnoho rozumného nedočtete – přicházíme s komentářem Petra Bystroně (šéf Bavorské AfD).

“Politici nastoupili v osmašedesátém pochod napříč institucemi. To se jim bohužel v následujících letech podařilo. Obsadili systematicky pozice v médiích, institucích, ovládli celý společenský život, diktovali témata, ovlivňovali celou německou společnost.”

A nejen tu německou, Dienstbier, Halík, Šabatová, Zelení, Žít Brno, Klinika, velká část neziskovek, to jsou všechno neomarxisté, kteří za peníze nás, daňových poplatníků, vedou zemi do multikulturní a anarchistické Brusele.

Tak jako se i zásluhou nás/vás všech v IVČRN (nezapoměňte sdílet) probudil zájem o politiku, tak se to povedlo AfD v Německu.

“Skončila éra osmašedesátníků, stoupl podíl lidí, kteří šli volit. V podstatě jsme oživili demokracii.

Německá i zahraniční média hodnotí často sukces AfD jako historický úspěch euroskeptické a protiimigrační strany. Ministr financí Schäuble jej dokonce označil za „ostudu pro celou zemi“. Co vy na to?

Ostuda pro Evropu je to, co dělá Merkelová se Schäublem. Hlavně Merkelová ničí to, co v potu tváře budovali Charles de Gaulle s Adenauerem a později Kohl s Mitterandem; ničí celou architekturu Evropy, která držela pospolu, a Německo bylo akceptováno svými sousedy. Merkelová to ničí. Podívejte se na to, jak kriticky se k Německu staví nejen politici v sousedních zemích, ale i velká část populace. Merkelová izoluje Německo v Evropě.”

Plnou hubu izolace v rámci Evropy má gumový kolík Sobotka, řízený svými poradci, straší nás s tím slunéčka, ale opak je pravdou, do izolace a nemohoucnosti nás vedou neomarxisté a slaboši současné politiky a jejich našeptávači.

Rozhovor s českým rodákem a předseddou bavorské AfD Petrem Bystroněm zde:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Koncite-panaci-Od-srdce-se-smeju-Merkelova-nici-vsechno-ozyva-se-z-povolebniho-a-promeneneho-Nemecka-Petr-Bystron-426129

Komentáře

comments