Konec další civilizace v řadě

Vyšlo na IVČRN dne 7.7.2015 (link)

“Představte si, že jste kariérní politik, třeba Hollande. Máte rozhodnout o přílivu islámských uprchlíků a máte dvě volby:

A) Odmítnout – Být označen za krajně pravicového, xenofobního politika, který rozbíjí evropský projekt a po zbytek života žít ve strachu, že vás jeden z 1.600.000.000 muslimů proděraví, nebo vaše děti.

B) Přijmout – několik dní poslouchat křik bílé lůzy, možná v příštích volbách přijít o 2 procentní body preferencí, do konce života si užívat miliony. A však co, nejméně dalších 20 let všechno ještě pojede a pak se rodina odstěhuje do Kanady.

Navíc pokud imigrantům přislíbíte výměnu stávající populace za jejich rozvětvené rodiny, které jsou pořád ještě v zahraničí, budou vás na 99% volit. Jakmile je v zemi imigrantů nad 3-5%, stává se z vás doživotní politik, už nikdy nemusíte dělat nic jiného než bojovat za příliv nových voličů, kteří vás zas a znovu demokraticky dosadí do některého z parlamentů. Znovu je si třeba připomenout, že většina evropských špiček nikdy nedělala nic jiného než politiku a nejvíc se děsí okamžiku, kdy v ní skončí, ne jen proto, že přijdou o bezpracný přísun peněz, ale proto, že se oficiálně stanou bezcennými, zbytečnými a nikdo se už před nimi nebude ponižovat.”

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015062804

immigrants_car_destroyed

 

Diskuze:

“Představte si, že jste kariérní politik, třeba Hollande. Máte rozhodnout o přílivu islámských uprchlíků a máte dvě…

Posted by Islám v České republice nechceme on 7. červenec 2015

Komentáře

comments