Konečně reálná akce a šance se zapojit! Knihy o islámu patří do knihoven.

Vážení, měsíce si stěžujete, že se nic neděje, že není jak se zapojit, že není co dělat.

Dny “volna” jsme se spolkem Éra žen strávily balením knížek v rámci projektu “O islámu do knihoven“. Aby bylo jasno, jedná se o knížky, které ukazují na rizika islámu, takže pan Ostřanský a spol. se mohou vztekat, jak chtějí, ale jejich knihy o islámu lakovaném na růžovo distribuovat fakt nebudeme.
Musím říci, že to je náročná práce – a to nás ještě čeká dodělat tuto várku a máme poptávky z knihoven ze všech koutů republiky – v maloobchodních cenách za dobře půl milionu. Co je na tom úžasné je, že knihovnice a knihovníci sami chtějí nezaujaté a pravdivé knihy o islámu, nemohou se na tu propagandu už dívat. Pro malé obecní knihovny a jejich čtenáře jsou tyto knížky zásadním zdrojem informací, ke kterým se jinak příliš nedostanou. (Ano, ne každý je na FB).
NUTNĚ POTŘEBUJEME VAŠI POMOC!!!

Budeme potřebovat fyzickou pomoc s balením. Sdílením na internetu, nebo ústně.
Nutná je pomoc zejména finanční. Když by každý, kdo kdy přišel na demonstrace proti islámu, přispěl do naší sbírky byť jen padesátikorunou, tak náš projekt bude naplněn.

Zapojte se.

Konečně je možnost proti islámu udělat něco reálného a SKUTEČNÉHO . Nenadávejte jen na FB a v hospodě. Informujme lidi a hlavně otevřme oči dětem, kterým jsou často ve školách vymývány hlavy sluníčkovými nesmysly. Reálný a realistický projekt je tu – Zúčastněte se.
http://www.erazen.cz/projekt-o-islamu-do-knihoven-literatura

Zdravím, Klára Samková

Komentáře

comments