Konvička: od politiků chceme činy, ne prohlášení

martin_konvicka_tp„Andrej Babiš by měl jako místopředseda vlády konat, a ne vydávat veřejná prohlášení. Chápu, že má problémy ve své pražské organizaci a hlavně se stará o to, zda se pražská primátorka udrží na svém křesle. Ale naši zemi teď trápí úplně něco jiného. Musíme okamžitě začít hájit naši hranici proti nelegálním migrantům a musíme to učinit dříve, než Spolková republika Německo uzavře své hranice, protože pak zde budeme mít desetitisíce migrantů, kteří u nás uvíznou na své cestě do Německa, Švédska nebo Velké Británie,“ říká předseda Bloku proti islámu Martin Konvička.

Iniciativa Islám v ČR nechceme a Blok proti islámu přivítaly vyjádření ministra financí Andreje Babiše o potřebě uzavření hranic schengenského prostoru i důrazné ohrazení ministra vnitra Milana Chovance proti povinným kvótám na přerozdělování uprchlíků. Naopak hudebník a bývalý politik Michael Kocáb v diskusi s Klárou Samkovou s přístupem “nemůžeme nic dělat, hlavně si imigranty nerozzlobit” nezabodoval.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Konvickovci-pochvalili-Babise-a-Chovance-Ale-pane-Kocabe-396619

 

Vyšlo na FB IVČRN dne 26.8.2015 (link)

„Andrej Babiš by měl jako místopředseda vlády konat, a ne vydávat veřejná prohlášení. Chápu, že má problémy ve své praž…

Posted by Islám v České republice nechceme on 26. srpen 2015

Komentáře

comments