Konvička: Zda by antiislám neměl vystupovat otevřeněji proti rasismu … odpověď kamarádovi

Komentář Martina Konvičky:

“Zda by antiislám neměl vystupovat otevřeněji proti rasismu … odpověď kamarádovi”

No … protože už to víc nejde.

Je naprosto jasné, že islám je proti všem lidem – od Papuánců a Filipínců přes Tibeťany a Rusy po Nigerijce, Jihosudánce, Etiopany … no až po Evropany, včetně Romů. Taky je naprosto jasné, že ve světovém odporu proti islámu vedou Nebílí – už proto, že různí barevní lidi vědí o islámu svoje.

Vždyť si to vezměte: Hirsí Ali – Somálka; Ibn Warraq a Salman Rushdie – Indové; Allen West a Kola Boof – Afroameričané. Pamela Geller – žurnálová Židula. Robert Spencer – poloLibanonec. Mosab Hassan Yousef – palestínský Arab. Zakharia Botros – Egypťan. Alí Sína – Peršan. Asia Bibi a Sabatina James – Pákistánka. A šlo by pokračovat donekonečna.

A nejen tyto celebrity. I prostí vojáci a civilisté. Ona kromě mediální války probíhá i horká válka. Vlastně spousta malých válek. Na nigeriské frontě, malijské frontě, sudánské frontě, severokeňské frontě, kašmírské frontě, tádžické frontě, syrské a egyptské frontě, filipínské frontě, jihothajské frontě, irian-jayské frontě. Krom bílých tlam, které nedělají skoro nic, všude nějací rasisti tejraj malýho išláma.

I doma v Česku: Pavla – poloArabka, Bea – no ta rasistka fakt není, Lukáš Lhoťan – chachar z Beskyd … a taky Pákistánka, Rom, Rus chodící se Západoafričankou, Rusů a Arménů a Židů jak naseto …

Politkorektní multikultury, které tohle všechno “nevidí”, nemá nejmenší smysl předvědčovat. Jim o nějaký rasismus-nerasismus vůbec nejde. Pro ně je to jen nástroj – k pruzení těch, kdo jim brání ve vlastním zániku. A s agresivním sebevrahem se diskutovat nedá.

Diskuse by totiž vypadala asi takto:

antiisl – Fakt nemám nic proti Hotentoťanům.

PCMC – Rasisto, prozradil ses! Já Hotentoťany miluju.

antiisl – Ale já je taky miluju …. [obejme Hotentoťana]

PCMC – To umí každej [… políbí Hotentoťana]

antiisl – [… nastaví Hotentoťanovi holou zadnici]

PCMC – Pche! … [podává Hotentoťanovi nůž, a nastavuje mu hrdlo]

 Takové lidi fakt nelze přesvědčit. Lze je ale ignorovat, a vyštvat je z veřejného prostoru.

Komentáře

comments