Krátce z konference “Imigrační krize a islám” na půdě Parlamentu ČR

Vyšlo na IVČRN dne 19.10.2015 (link)

Právě skončila konference “Imigrační krize a islám” na půdě Parlamentu ČR. Jaká byla účast poslanců? Pouze poslanci z Úsvitu (záštitu konferenci udělil poslanec Marek Černoch)

12109327_10153704554662938_4064279786799583324_n
Bohužel asi nikdo z pánů poslanců Vlády ČR nebo opozice si nechtěl vyslechnout řečníky na konferenci jako byli:
1. Ex-muslim Salman Hasan, který uvedl islám jako zdroj problémů, svárů a rizika. Dle něj není 99% uprchlíků co míří do EU vůbec uprchlíky. Ti praví, kterým jde o život, totiž nezískají nikdy ani pas a ani finance. Navíc podal závažné informace a slíbil, že předá kontakty na ilegální převaděče, kteří operují i v ČR s kanceláří v Turecku.

2. Benjamin Kuras, který správně dodal, že je islámorealista. Navrhl pro poslance, že je potřeba přijmout akutně tři zákony, které by měly řešit stávající problém. Zákaz Šaría zákona, zákaz omezení svobody slova z náboženských důvodů a povinnou vojenskou službu.

3. Martin Koller (bezpečnostní analytik) dodal své zkušenosti z islámských zemí. Nevěřící a ženy tam mají omezená práva. EU si hraje na římskou říši a přitom jí chybí základy, což je společná silná ekonomika, spokojeni obyvatelé a silné legie.

4. Martin Konvička, předseda Bloku proti islámu, který už neměl prakticky co dodat a zopakoval jeho zkušenosti s konvertitkami. Poté se hned vydal na demonstraci Pegida.

A zde je zpráva, kterou vydal Úsvit-národní koalice o této přednášce:

http://www.usvitnarodnikoalice.cz/tiskove-zpravy/martin-konvicka-na-seminari-k-islamu-merkelova-udelala-z-islamizace-akutni-problem/

Diskuze:

Právě skončila konference “Imigrační krize a islám” na půdě Parlamentu ČR. Jaká byla účast poslanců? Pouze poslanci z Ú…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. říjen 2015

Komentáře

comments