Krátká analýza situace Francie

Vyšlo na IVČRN dne 13.1.2015 (link)

Francie má papírově čtyři až šest milionů muslimů. Reálně to může být mnohem víc, péčí Evropské unie už hranice ve Středozemním moři pár let prakticky neexistuje a Francie je cílovou zemí řady muslimů. V roce 2005 se islámská komunita sesynchronizovala při http://cs.wikipedia.org/wiki/Nepokoje_ve_Francii_2005 , kdy shořelo cca 9000 aut.

Následující křehké příměří narušovaly islámské útoky na Židy. V roce 2006 muslimská banda unesla 23 letého Ilana Halimi a tři týdny ho mučili až ho umučili. V lednu 2008 a únoru 2009 proběhly ve Francii stovky antisemitských útoků kvůli situaci v Gaze. V roce 2007 “jen” 250 útoků. V roce 2012 muslim hrdinně zaútočil na židovskou školu a položil Alláhovi na oltář čtyři lidi, z toho tři děti. Při islamizaci je antisemitismus neodstranitelným jevem a žádný islamizovaný stát s tím nedokáže nic dělat. Tisíce Židů dnes opouští Francii a míří do Izraele. Pokud Židé dávají přednost žít v obleženém Izraeli před životem ve Francii (Švédsku a a dalších), tak to vypovídá o blízké budoucnosti Francie.

Aby Francie trošku ukázala zoubky, zakázala zahalování na veřejnosti. Jinak svou islámskou menšinu protěžovala, hýčkala, nechala si od ní pálit auta, šikanovat děti, znásilňovat dcery a vůbec si nevšímala, co že to ten islám je. Muslimové samozřejmě v nehlídaných mešitách verbují vojáky pro různé teroristické organizace a pro jádro – Islámský stát, kde nyní bojuje minimálně 500 muslimů z Francie. Francie a islám se respektovaly a skoro vše bylo sluníčkové.

Zlomovým datem je 15. 12. 2014 – Policie v pondělí ráno na různých místech Francie rozbila síť, která ze země posílala místní islamisty do Sýrie na pomoc tamním bojovníkům islámské svaté války (džihádu). Francie si začala. Islámský stát přikázal lehký útok. Muslim zaútočil nožem na policisty a byl zastřelen. Jiný zranil 13 lidí, když se je snažil dostat k Alláhovi pomocí auta. Na vánočním trhu další jednoho člověka zabil a devět jich zranil. Následovala pauza do 7. 1. 2015, kdy dva bratři vyvraždili 12 lidí v nakladatelství, separátně jejich kámoš sundal pět lidí včetně policistky.

analyza_francie

Miliony lidí o o víkendu chodily v davech po městech a nechápou, co se děje. Oni to fakt nečekali. Francie si myslela, že s islámem udrží křehké příměří a ono to nevyšlo. Přitom tento vývoj je dle jedné šablony sledovatelný ve všech zemích s určitým podílem muslimů. Nyní jsou tam v ulicích vojáci. Policie by tolik potenciálních útočníků uhlídat nestihla.

Pokud bezpečnost státu nedokáže zajistit police, ale musí pomoci armáda, není náhodou daný stát v permanentní občanské válce? http://www.denik.cz/ze_sveta/francie-patra-po-dalsich-teroristech-strezi-zidovske-skoly-20150112.html

Francie se nemusí bát, nebude sama. V permanentní válce bude v budoucnosti každý stát, který se neubrání islamizaci. Ekonomika to dlouhodobě nevydrží.

Aby tu jednou nemuseli hlídkovat vojáci v ulicích jdeme v pátek 16. 1. 2015 v 16:00 na manifestaci k Pražskému hradu. Přidejte se.

Diskuze:

Komentáře

comments