Krátké zprávy – “den poté”

Vyšlo na IVČRN dne 14.11.2015 (link)


 

Právě jsem dostal telefonickou informaci z Londýna. Lidé odjíždějí na venkov, nad Londýnem létají stíhačky. Londýn žije ve strachu, očekává možný útok. Severní terminál londýnského letiště Gatwick byl dnes evakuován poté, co zde byl nalezen nebezpečný objekt. Jdou také nepotvrzené informace a policií zajatém muži, který měl být na letišti se zbraní.

AKTUALIZOVÁNO: Vyklizena je též stanice metra King’s Cross v centru Londýna, kde už jeden teroristický útok proběhl v roce 2005.

Podle zdroje odjelo do ISIS bojovat z Británie více než 700 džihádistů a polovina se jich určitě vrátila zpět do Británie.

Přejme si, aby byly obavy zbytečné a evakuovaní lidé se vrátili domů. Klid už ale v příštích měsících a letech mít nebudou. Londýn je dalším ztraceným městem.

http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/gatwick-airport-north-terminal-evacuated-for-protection-of-the-public-a6734426.html

ivcrn_pic_londyn


Nevíte dne ani hodiny… brzy i u nás? Kolik lidí je potřeba k položení tašky s trhavinou do metra? Kolik k útoku nožem? Argument “u nás přece skoro žádní muslimští radikálové nejsou” je nesmyslný. Samozřejmě, že každý muslim nevraždí a je mezi nimi většina slušných lidí. Ale tichá podpora takových činů a víra ve správnost šaríji je i mezi nimi veliká. Jde o ideologii, která má agresi vůči nemuslimům přímo v programu, vzepřít se je hřích a být reformním muslimem nebo -hrůza- netajeným exmuslimem je život ohrožující záležitost i zde, v sekulární Evropě.

V Holandsku, Rakousku, Francii nebo Belgii považuje přes 70% muslimů náboženské příkazy za důležitější než zákony země kde žijí. Skoro polovina dánských muslimů chce aby šaríja byla státním zákonem. 77% dánských muslimů souhlasí s tím, že příkazy v koránu se musí doslova dodržovat. A Korán a šaríja mluví jasně. Islám musí zvítězit nad světem, zbytek bude podroben nebo asimilován. Toto vše ukazuje, že fundamentalismus není vůbec okrajový proud islámu. Bujení uzavřené a nám nepřátelské kultury přímo uvnitř našich zemí za vydatného přispění multikulti šílenců je děsivé.

http://www.tyden.cz/…/tretina-muslimu-v-dansku-by-kamenoval…
http://pravyprostor.cz/sileny-dokument-o-rozsireni-islamsk…/


 

Opět další hrozné vraždění ve jménu Alláha, opět hysterie na všech mediálních stranách, další a ještě hlubší rozdělení naší společnosti na dva nesmiřitelné tábory.  Příčiny? Hloupost, neznalost základu islámu a neuvěřitelná pýcha a nafoukanost.

Na jedné straně nám to začíná hnědnout a objevují se stupidní zkratkovitá hesla odsuzující všechny muslimy, někdy dokonce všechny přistěhovalce, na straně druhé nám vzniká elita světelných nadlidí, kterým k božskosti chybí už jen poslední paprsek Aštara Šurána…

http://ladislavvrabel.blog.idnes.cz/c/483945/pariz-kde-se-na-ceste-mirumilovneho-muslima-stala-chyba.html

ivcrn_pic_francie

 


Tato zpráva může zcela změnit situaci: podle zatím nepotvrzeného vyjádření řeckého ministra Nikose Toskase byl atentátník se syrským pasem v říjnu registrován jako uprchlík na řeckém ostrově Leros. Jsme první v ČR, kdo přináší tuto informaci.
https://twitter.com/YanniKouts/status/665555110467084289

2015-11-14_19.40.06_-_Uživatel_Yannis_Koutsomitis_na_Twitteru_„#Greece_PublicOrderMin_Toskas_confirms_Paris_attacker_w_Syrian_passport_was_registered_as_refugee_on_Leros_island_in_Oct._via_@AntennaNews“

http://www.thegatewaypundit.com/2015/11/breaking-paris-isis-terrorist-registered-as-refugee-on-leros-island-in-greece-in-october/


dont_pray_france_terorismus_pic

Diskuze:

Zase další hrozné vraždění ve jménu Alláha, opět hysterie na všech mediálních stranách, další a ještě hlubší rozdělení…

Posted by Islám v České republice nechceme on 14. listopad 2015

 

Komentáře

comments