Který to kmen chrání takto Korán?

Vyšlo na IVČRN dne 2.4.2015 (link)

Jedním z nejšílenějších aspektů islámu je nenávist vůči lidem, kteří od islámu utekli. Je to 12 dní, co v Afghánistánu v Kábulu dav ubil ženu, její tělo zapálili a hodili do řeky. Protože údajně zapálila Korán. 27 let vedle ní žili, pak stačily nějaké pověry a dopadla takto. Kolaboranti s islámem často nelidské chování muslimů k ženám omlouvají kmenovými zvyky. Takže jaký kmen, že chrání takto Korán?

V přiloženém videu jsou záběry “z akce” a animovaný vývoj. Ukopání, jeden po ní dokonce skáče, pak tyče, kameny. Oni si to točí na mobily, nikdo se ženy nezastane, nikdo je nepošle všechny do háje. Nepřiběhne žádný policista, stovky lidí, všichni v klidu, sem tam někdo zařve Allách akbar, dvě slova, která od roku 622 slyšelo během své smrti nesčetně lidí.

Už to, že se oběti islámské ideologie takto chovají sami k sobě, je důrazné varování a další důvod, proč Islám v České republice nechceme.

Trvalý odkaz pro tento příspěvek je:https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10153225814557938 , pošlete odkaz obhájcům islámu, ať vědí, čemu dělají advokáty.

Diskuze:

Jedním z nejšílenějších aspektů islámu je nenávist vůči lidem, kteří od islámu utekli. Je to 12 dní, co v Afghánistánu v…

Posted by Islám v České republice nechceme on 1. duben 2015

Komentáře

comments