Kuras: žádnou “xenofobii” tady nevidím, vidím obavy o pokračování existence tohoto národa

Kuras_BenjaminNejste v tom sami! Spisovatel Benjamin Kuras v interview na ČT24 promluvil zcela jasně za vás i za nás:

“Vědci minulý týden zveřejnili výzvu proti nárůstu xenofobních nálad v Česku. Mají pravdu v tom, když říkají, že xenofobní nálady u nás už bublají moc?”

“Já tady žádnou xenofobii nevidím. Na ulici, ve velkých debatách ji nevidím. Když sleduju, řekněme, docenta Konvičku s tím antiislámským spolkem, tak tady vidím opravdovou a oprávněnou obavu z nastolení totalitního systému, v němž jsou takové věci jako zákony šaría, které zotročují jinověrce a podobně. V tom nevidím xenofobii, v tom vidím obavy o pokračování existence tohoto národa.”

“Čeká nás záplava milionů lidí, kteří absolutně nejsou schopni žít podle evropských standardů.” … “Uprchlíci jdou nyní hlavně do Německa. A Češi mají pořád jako pštrosi hlavy v písku a zapomněli, že jsou v Schengenu. Myslí si, že se u nás nic neděje, že tu žádní muslimové nejsou, ale za půl roku jich přijde 800 tisíc do Německa a budou se moci pohybovat v Schengenu”… “Odhaduje se, že v Německu má 48 tisíc muslimů napojení na Islámský stát. V Polsku už jich našli dvě sta. To jsou strašidelná čísla.” … “Čekám, že ženy chlapy poženou, aby se naučili střílet.”

Přepis celého rozhovoru i s videozáznamem je vám k dispozici zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1573108-kuras-cekam-ze-zeny-chlapy-pozenou-aby-se-naucili-strilet

Publikováno na FB IVČRN dne 26.8.2015 (link)

Nejste v tom sami! Spisovatel Benjamin Kuras na ČT24 promluvil za vás i za nás:”Vědci minulý týden zveřejnili výzvu…

Posted by Islám v České republice nechceme on 26. srpen 2015

Komentáře

comments