Kvóty už zase hrozí. Požadujeme REFERENDUM k přerozdělování azylantů do ČR

Kvóty už zase hrozí. Rozhodovat se bude na říjnovém summitu EU nebo dokonce dříve. Požadujeme proto REFERENDUM k přerozdělování azylantů do ČR

logo-ivcrn

Byla to občanská iniciativa IVČRN, která varovala už před lety, že k nám bude chtít EU přesouvat imigranty, zejména muslimy, které západní Evropa nezvládá. U sluníčkářů, řady politiků a mainstreamových médií jsme byli za islámofoby, co prý lžou a straší veřejnost.

Byla to IVČRN, která už před rokem varovala, že povinné kvóty jsou definitivně na stole. Byli jsme za islámofoby, co prý lžou a straší veřejnost.

Je to IVČRN, která již několik měsíců varuje, že se na veřejnost hraje odporná opotřebovávací hra. Salámová metoda, kde oněch nejdříve 15 rodin, poté prý 525 a nyní „dobrovolných“ 1500 je pořád jen tzv. pilotní balíček přerozdělovaných imigrantů do ČR a tím to samozřejmě nekončí. 

Za ty islamofoby jsme stále. Stále prý jen vyvoláváme strach. Ale všimněte si, že ze lži si nás už přímo obviňovat moc netroufnou. Proč? Protože vývoj jde tak rychle, že když nás obviní ze lži a za pár týdnů se ukáže pravda, tak už nemohou kalkulovat s tím, že veřejnost mezitím zapomene, co tvrdili.

Vše je v archívu IVČRN. Například zde z května, kde jasně varujeme, že půjde o desetitisíce přerozdělovaných imigrantů do ČR ročně. V té době mainstreamová média pořád ještě žvatlala něco na téma- „no bóže, jenom 525, vy xenofobové“.
https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-desetitisice-imigrantu-do-cr-rocne/

 

Jaká je tedy situace nyní?


Ještě ani nezaschl inkoust na „dobrovolné“ dohodě na Radě EU ohledně 1500 přerozdělených do ČR a už je na stole další přerozdělování. Tentokrát již bez hrátek na údajnou dobrovolnost, ale povinně z pravomoci Evropské komise. Již bez zastropování počtem, ale jakékoliv množství si Evropská komise usmyslí. Již bez časového omezení, ale kdykoliv si Evropská komise usmyslí.
Bod „zavedení trvalého systému relokace“, přeloženo z bruselštiny- zavedení legislativy, která zakotví právo Evropské komise přerozdělovat imigranty do členských států, je na programu už na ŘÍJNOVÉM SUMMITU EU. A vzhledem k tlaku Německa na přerozdělování nejspíše bude na pořadu jednání Rady EU ještě před samotným summitem.

 

Co to tedy skutečně pro ČR znamená?


Kvóta pro ČR byla stanovena na cca 3% již v rámci onoho „dobrovolného“ pilotního balíčku. Při počtu žadatelů o azyl v EU milion a více ročně, to znamená minimálně 30 000 přerozdělených do ČR každý rok. A to je číslo před tzv. slučováním rodin, kdy úspěšný azylant má právo si následně přivést do EU celou svou rodinu.

Více k plánu Evropské komise do konce roku zavést trvalý systém relokace a tabulky procentuálních kvót najdete v tzv. akčním plánu Evropské komise:
Akční plán Evropské komise v češtině zde
Akční plán Evropské komise v angličtině zde

 

 

Jaká je obrana?


Vzepřít se diktátu EU ! I třeba za cenu uložení pokuty Soudem EU, který vede řízení za porušení pravidel EU. Pořád ještě dle Ústavy jsou nositelem suverenity tohoto státu občané ČR a ne Evropská komise. A na této prioritě ústavnosti musíme trvat, jinak jsme už jen kolonií. Kolonií, které proti vůli občanů můžou rozkazem měnit složení obyvatelstva. Nutno ovšem dodat, že v souvislosti s přijetím Lisabonské smlouvy ( a vzpomeňte si, že varování před přijetím LS bylo dost) ztratila ČR papírově v azylové oblasti suverenitu. Může tak být v Radě EU přehlasována. I tak se ale může a musí ČR, a její občané, takovému diktátu Bruselu vzepřít a říci NE. Přeci nespácháme národní sebevraždu kvůli tomu, že to někdo napíše do nějaké směrnice EU.

Proto požadujeme po Vládě a Parlamentu ČR, aby se okamžitě začala připravovat legislativa na vypsání REFERENDA k otázce přijímání imigrantů (přerozdělování azylantů) do ČR, kde se občané ČR suverénně, svobodně a závazně vyjádří k této zásadní otázce pro jejich budoucnost.

 

A co petice, kterou jsme organizovali?


Petice byla úspěšná a získala již přes 200 000 popdisů. Kvóty EU na jednání před prázdninami naše Vláda odmítla. Ale nyní se blíží druhé kolo a po něm další a další kolo. A jediný prostředek, který může tuto otázku definitivně rozhodnout je právě REFERENDUM.
Stále je možné podepsat naší petici, ale není to již priorita. Petiční slyšení proběhlo. Více informací zde : https://www.ivcrn.cz/petice/

 

Komentáře

comments