Kvóty v Europarlamentu podpořili: Luděk Nidermayer (TOP09), Stanislav Polčák (TOP09), Jaromír Štětina (TOP09), tato tři jména si zapamatujeme

Vyšlo na IVČRN dne 10.9.2015 (link)

Včera jsme Vám na IVČRN přinesli článek s kompletním shrnutím dosavadního vývoje při zavádění kvót Bruselem.
https://www.ivcrn.cz/dnes-byl-v-bruselu-ucinen-dalsi-krok-k…/

Jak v článku bylo avizováno, dnes byl podle očekávání učiněn další dílčí krok. Europarlament schválil rezoluci vyzývající k zavedení „trvalého a automatického systému relokace“. Přeloženo z bruselštiny- v případě zavedení by to znamenalo povinné kvóty, kde už nebude potřeba složitě získávaný souhlas členských zemí EU nad každým jednotlivým Evropskou komisí navrženým balíčkem přerozdělovaných imigrantů ((40 000,120 000…). Znamenalo by to prostě přerozdělování prakticky všech budoucích imigrantů-azylantů co se dostanou do EU. Těch jen letos bude přes milion a v příštích letech se očekává nárůst. Při kvótě 3% pro ČR už je to pak jednoduchá matematika s výsledkem v řádech desetitisíců, převážně samozřejmě muslimů, každoročně do ČR.

Stejně jako včera při hlasování o „prováděcím přepisu“ upravujícím přerozdělování podle kvót, dnes podpořili kvóty skrze tuto rezoluci z českých europoslanců opět tito stejní tři dárečci:
Luděk Nidermayer (TOP09), Stanislav Polčák (TOP09), Jaromír Štětina (TOP09)

Hlasování 19. RC-B8-0832/2015 – Resolution na str. 40 sjetiny:
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do…

štětina_polčák_niedermaier
Diskuze:

Včera jsme Vám na IVČRN přinesli článek s kompletním shrnutím dosavadního vývoje při zavádění kvót…

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. září 2015

Komentáře

comments