Levice a neziskovky na MVČR? Zpráva o extremismu je ze 79% o pravici a patriotech

obsahový podíl Zprávy o extremismu MVČR za 2Q. 2019

Poslední uveřejněná zpráva MVČR o extremismu – tedy za 2. kvartál 2019 je doslova surrealistické čtení pro kohokoliv s názory napravo od současné ČSSD.

Plných 79% textu popisuje a dehonestuje pravicové a patriotické aktivisty a publicisty, které míchá dohromady s hajlujícími exoty. V tomto článku nekomentujeme bizarní klasifikaci DSSS mezi pravici, kam ji vnitro ve své zprávě zařadilo.

Ministerstvo vnitra chce zřejmě systematicky podkopat důvěru občanů v demokraticky zvolené instituce, neboť ZCELA MARGINÁLNÍ SPOLEČENSKÉ NÁZOROVÉ PROUDY, NEPŘÍLIŠ ÚSPĚSNÉ VE VOLBÁCH (TEDY VÍTACÍ LEVICE), ZCELA OVLÁDLY HODNOCENÍ “EXTREMISTICKÉ” SCÉNY VNITREM ZA 2Q 2019. Jak mají občané věřit této silové instituci, když je schopna vyplodit takový paskvil? Není tohle náhodou přesně to, co v lidech probouzí pocit bezmoci a zoufalství? A zoufalí lidé – jak známo – jsou schopni zoufalých činů.

Tak silnou politizaci Zpráv o extremismu za posledních X let totiž nepamatujeme.

Zapomeňte na Extinction rebellion, zpochybňování bytového vlastnictví, autoritářskou levici reprezentovanou různými Elfy a spol. Největším veřejným nepřítelem dle MVČR jsou nyní zřejmě konzervativci a pravice obecně.

Zprávu MVČR o Extremismu a “předsudečné nenávisti” (sic) za 2. kvartál 2019 si můžete přečíst níže:

Komentáře

comments