“Lže jako Poche”

Asi bychom měli začít říkat – “lže jako europoslanec Poche (ČSSD)”. Den starý blog stále operuje s nesmyslným číslem 525 uprchlíků z 20 000 (což je jen jeden z imigračních programů), ale opomíjí ta zlověstná 3 procenta z 200 – 670 000 zdravých muslimských mužů, kteří loni připluli do jižní Evropy, tj. 5-20 000 lidí pro ČR. NEVOLIT.

“Naše země jako by doslova byla paralyzována faktem, že bychom měli přijmout z dosavadních 20 000 utečenců, kteří čekají na azyl v táborech na jihu Evropy, celkem 525 z nich. Toto číslo vychází z nastavení kvót, které by chtěla v nejbližších dnech přijmout Evropská unie…..počet 525 osob považuji za symbolické humanitární gesto, kterému by se Česká republika neměla vyhýbat….my bychom měli kromě čerpání výhod být schopni pomoci i těm zemím EU na jihu Evropy, které nápor uprchlíků musí zvládat.”

Ano, těm zemím, které se na nás teď snaží hodit důsledky své desítky let trvající multikulturní euforie a ignorace problémů, které kritickou situaci neřeší, ale přerozdělují. Výborný nápad. Ale pomáhat nikomu nebráníme, byt má pan poslanec jistě dost velký…

Vyšlo na FB IVČRN dne 20.5.2015

Asi bychom měli začít říkat – “lže jako europoslanec Poche (ČSSD)”.Den starý blog stále operuje s nesmyslným číslem…

Posted by Islám v České republice nechceme on 20. květen 2015

Komentáře

comments