Mají naše bezpečnostní složky pod kontrolou různé radikální muslimské jednotlivce?

Vyšlo na IVČRN dne 20.10.2015 (link)

Čeští politici a tajné služby neustále opakují, že nám nehrozí ze strany islamistů teroristický útok. Ovšem jiné zdroje poukazují na to, že v Česku žije několik desítek islámských radikálů a arabské zločinecké struktury zásobují penězi z naší republiky i některé teroristické organizace.”

Nejen, že několik Čechů odjelo přes Turecko vraždit pro Islámský stát. V naší zemi ale působí i několik desítek islámských radikálů z arabských zemí, kteří tu trvale žijí a posílají peníze z organizovaného zločinu na podporu mezinárodních teroristů a extremistů. Za humny, v Německu, žije odhadem 8000 salafistů, mnozí z nich mají německé pasy a mohou se volně pohybovat po Evropě. V Belgii nadále působí silná skupina Sahria4Belgium, která odsuzuje demokracii, homosexuály by popravovala a vyzývá k přeměně této země na muslimský stát.

Některé jejich aktivity financuje přes různé nadace a spolky Saúdská Arábie, stát předsedající Radě bezpečnosti OSN. Ta mimochodem před několika dny oficiálně protestovala na diplomatické úrovni proti tomu, že v Česku vyšlo další vydání knihy Salmana Rushdieho Satanské verše.

Je znepokojivé, že Česko se nijak ostře proti saúdskoarabským aktivitám u nás neohrazuje. Ale co když prostě čarovné moci ropných miliard odolá málokdo, i naše koncepční a zásadová vláda?

http://svobodneforum.cz/v-cesku-jsou-desitky-islamskych-extremistu-i-podporovatele-islamskeho-statu-k-terorismu-je-to-blizko/

pic_IS_riziko

Diskuze:

“Čeští politici a tajné služby neustále opakují, že nám nehrozí ze strany islamistů teroristický útok. Ovšem jiné zdroje…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. říjen 2015

Komentáře

comments