Maroko: Po masakru v Tunisku tak přichází další varovný signál o narůstajícím fundamentalismu mezi běžnými obyvateli “sekulárních” zemí plážové turistiky

Vyšlo na IVČRN dne 11.7.2015 (link)

Dvě ženy v turistickém městě Agadiru, Maroko, byly napadeny davem a hrozí jim kriminál za oblečení, které měly na sobě. Po masakru v Tunisku tak přichází další varovný signál o narůstajícím fundamentalismu mezi běžnými obyvateli “sekulárních” zemí plážové turistiky.

Ženy byly napadeny cestou do kadeřnického salónu, kde pracují, kvůli “příliš úzkým” sukním. Agresivní dav je obklíčil, od lynče je zachránila policie, která je odvedla na policejní stanici. Podle trestního zákoníku jim hrozí tresty od jednoho měsíce až do dvou let.

Soudní proces vede Maroko také vůči JENNIFER LOPEZ! Je obžalována kvůli „neslušnému“ oděvu během show v Rabatu 28.5. Žaloba tvrdí, že v TV byly vysílány scény “se sexuálním podtextem, které byly neslušné a provokativní vůči náboženským a morálním hodnotám marocké společnosti”.. čímž “narušila veřejný pořádek a pošpinila čest a úctu žen”. J-Lo si s nějakou takovou obsílkou nejspíš vytře… ale ty místní nešťastnice to bude nejspíš stát existenci.

hidjab_pic

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/374374-marocankam-hrozi-vezeni-vzaly-si-na-trh-prilis-tesne-obleceni.html

Diskuze:

Dvě ženy v turistickém městě Agadiru, Maroko, byly napadeny davem a hrozí jim kriminál za oblečení, které měly na sobě….

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. červenec 2015

Komentáře

comments